Wpis z mikrobloga

@malinaxd10: coo? wow nie chce mi sie w to wierzyc ale po tych wszystkich przerobkach na twarzy, w uszach i tatuazach na szyi zaczyna tak wygladac. Serio jak Tromba zaczynal z nia byc wygladala bardzo ladnie teraz jest szpetna, jak mozna sie tak okaleczyc i nie widziec ze to w ogole nie jest ladne...
  • Odpowiedz
@corryand: Te przeróbki właśnie mogą być, żeby jej nie rozpoznawali. Miała przecież długie włosy, a potem nagle je obcięła i to dość sporo. Nie chcę zakładać nowego postu, ale teraz, jak dzieci siedzą w domu, to zarobiliby sporo kasy. Jak dali radę przez rok, to przez te dwa tygodnie jeszcze z filmami, by pociągnęli.
  • Odpowiedz
@koleZanka246: czyli typowo jeśli chodzi o takie plotki, zero dowodów oprócz słów randomowych ludzi xD Z doświadczenia wiem że o każdej lepszej dupie która lubi poimprezowac ludzie mówią że się puszcza albo obciąga każdemu itd., a w rzeczywistości nijak to ma się do prawdy więc nie ma co w takie rzeczy wierzyc.
Jeśli będą jakieś konkretne dowody jak np. zdjęcia lub jej profil na roksie albo coś innego to wtedy można
  • Odpowiedz