Wpis z mikrobloga

Mam problem z kartą Wifi. Często zrywało mi połączenie, nie mogłem przyłączyć się do sieci. Zresetowałem ustawienie sieci zalecane przez Windowsa. W disclaimerze wspomnieli, że zresetują i przywrócą fabryczne ustawienia karty.. zaufałem, no i nie mam teraz karty Wifi.

W sieciach wykrywa Wifi, w menedżerze urządzeń równiez (Intel Dual Band AC-7260), próbowałem zaktualizować stery przez kartę "Sterownik > Aktualizuj sterownik", usuwałem kartę, ponownie się wgrywała.. i nadal nic. Szukałem sterowników w sieci, też po instalacji brak reakcji. W momencie kiedy odpinam telefon (swojego hotspota, na kablu usb przez system czytanego jako ethernet) mam brak sieci i nie widzi mi żadnych Wifi.

A do tego wyskakuje mi jeszcze blue screen, w momencie kiedy próbuję zaktualizować sterowniki sieciowej przez Menedżera. Źródło bluescreena: dxgmms2.sys

#windows #windows10
  • 7
@Floydian: Przez lata mialem problem z karta wi-fi intela, 1,5 roku temu wymienilem karte na Broadcoma, bo chcialem sobie zrobic hackintosha. Od tego czasu ani na windzie ani na macos juz nie mam jaj z rozlaczaniem wi-fi, czy resetowaniem karty po zasnieciu/hibernacji. To stary HPek, wiec trzeba bylo znalezc karte z whitelisty w BIOSie, ale jedna z tych decyzji, ktore zmieniaja nienawisc do kompa z powrotem w milosc.