Wpis z mikrobloga

Mam jeszcze wildcard, bench boost i free hit. Mam 7 zawodnikow w składzie którzy będą mogli zagrać w 31 blank GW. Zastanawiam się, co zrobić. Czy np. Zrobić jeszcze 4 transfery do 31 kolejki za te 8 punktów w plecy, czy np. Użyć free hita po prostu w 31. Na 37 na pewno opłaca się bench boost. Co polecacie i co sądzicie?
#fpl
  • 7
@puxol: masz 7 grających w GW31, robisz jeszcze dwa transfery i masz 9 grających. Więc całkiem całkiem
Moim zdaniem te transfery za ujemne punkty są mocno przereklamowane...
@T0my: i tak i nie, jeśli transfery za ujemne punkty mają być tylko na przyszłą kolejkę to faktycznie rzadko kiedy mają sens, jeśli jednak wrzucasz za -4 zawodnika który ma super terminarz i jest formie za zawodnika który gra piach i ma przed sobą LIV, mci, WOL to już inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wracając do GW31 @puxol: pomysł z 9 zawodnikami wcale nie
@guowa: za długo bawię się w FPL, żeby zakładać pewniaczki na zawodników w formie i z terminarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z ujemnym musisz trafić, nawet takie czyste konto u defa daje w sumie tylko 2 punkty...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puxol: jeśli masz 3 boosty to lepiej je wykorzystać. Ja bym zrobił tak: FH na 31 kolejkę, I albo przed 34 albo 37 WC żeby mieć jak najwięcej graczy z DGW.