Wpis z mikrobloga

Mireczki pomocy ! #kradziez #niebezpiecznik #visa
Ktoś wjechał mi na konto #google . Zorientowałem się gdy zauważyłem 13 nieautoryzowanych transakcji google voice po 10 dolarów. Szybka jazda do banku (piątek przed zamknięciem) i wszystko załatwione, visa zablokowana, transakcje sprawdzą i hajs oddadzą.

Wróciłem na chatę i sprawdzam.. a tu..
subskrypcja Google Cloud , stan konta - 1770 dolarów - nie udało im się pobrać bo brak środków na koncie. Mało tego, poprzednia transakcja
Google Cloud - 250 dolarów - pobrano!

Zmieniam hasło, sprawdzam miejsca logowania, wszystkie moje oprócz - MAC, Ukraina
Zgłosiłem do google że to nie moja usługa, czekam, przydałby się jakiś kontakt bezpośredni.. bo Licznik ze stanem konta bije , na chwilę obecną 2300 dolarów..
Co robić Mireczki dalej ? Jutro bank i policja, jakieś rady ?

Chciałem wrzucić więcej screanshotów ale nie wiem jak dodać więcej niż jeden, dodam jak coś w komentarzach..
Miciur - Mireczki pomocy ! #kradzież #niebezpiecznik #visa 
Ktoś wjechał mi na konto...

źródło: comment_1583699904H9QzRkPHSaPk4N8QGNW8E9.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Miciur: daj znać jak coś zdziałasz
Ja dziś zmieniałam hasła do wszystkich kont bo ciągle ktoś mi się próbuje zalogować i ciągle mam monity na telefonie z prośbą o potwierdzenie
  • Odpowiedz
@Miciur: 1. pula kart visa jest po kimś i pracownicy banku nie dopilnowali czy numer karty który dostałeś jest "czysty" 2. Chmura google na Islandii nie przejdzie dlatego ceny takie wysokie.
  • Odpowiedz