Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki odkurzacz warto kupić na jeden remont? Szykuje mi się trochę kucia i szpachlowania i chciałbym jako taki porządek utrzymać a zwykły odkurzacz to w moment umiera.
Opcja budżetowa bo potem albo sprzedaż akcji będzie leżał w piwnicy. Widziałem w Lidlu jakiś za 160, ale nie pisze nigdzie czy przeżyje pył.
#remontujzwykopem #remont
  • 11
  • Odpowiedz
@kwiateusz: biedronkowy niteo mam, trafiłem nówkę za stówkę (chyba 149zł cena regularna), ciągnie gruz, kurz aż mu się uszy trzęsą :) a jak się popsuje to zawsze można oddać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kwiateusz: ten sam :) wszystko jest na wierzchu, czasem go myje woda nawet w srodku, a filtr i okolice silnika mokra scierka, pierwsze co to kupilem worki z materialu, bo ten co byl papierowy strasznie slaby, pekl dosyc szybko, pomimo ze moze w 25% byl zapelniony ;)
  • Odpowiedz
@kwiateusz: według mnie to tam nie ma wymienialnego filtra :) raczej samo mycie z pyłu, chyba, że trzeba coś odkrecać, żeby się do niego dostać, generalnie budowa odkurzacza jest bardzo prosta, ciągnie jak #!$%@? ale niestety hałasuje strasznie i odkurzam raczej w słuchawkach ochronnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz