Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bez_zadnego_trybu: w sumie też tak odpowiadam bo nie lubię po prostu się komunikować na tinderze i zapominam tam wchodzić. Więc chyba nadal może coś z tego być ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kamyczeq: no właśnie ja też kiedyś na tinderze leciałem wszystkie zdjęcia w prawo nawet nie patrzyłem byle tylko jak najszybciej wyklikac wszystkie lajki a potem patrzyłem co wpadlo w sieci i przebieralem sobie xD
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: przez pomyłkę ? Ile razy można się tak pomylić ? Raz ? Dwa ? Piec razy ? Chcesz mi powiedzieć że większość lasek na tinder robi to przez pomyłkę ? Czy może jest tak że dają bezmyślnie w prawo a potem jak Krzysztof Ibisz "biorę po 200 zł i słucham państwa" licytujta się pajace, niech któryś mi wierszyk napiszę :p Kobiety robią to z próżności i swej pustoty :p

Faceci, tak zwani spermiage, zaś dają w prawo wszystkim bo są zdesperowanymi pajacami, wartymi tych idiotek wyżej.

Normalnych kobiet też jest trochę, nawet kilka takich poznałem, ale większość z was to głupie Karyny :p Tak samo jak większość facetów to głupie Janusze co są źli na kobiety bo nie lecą na ich obwisłe brzuchy i Porsche z wypożyczalni
  • Odpowiedz
@Kotniepies: @MalaHelenka: sam robię wstępną selekcję przy przesuwaniu w prawo. Jak wskoczy para, to dopiero wchodzę w szczegóły. Często też jest tak, że ktoś uzupełni profil po czasie i okazuje się, że już mnie nie interesuje.
W drugą stronę jest tak samo. 90% lasek z którymi mam parę albo się nie odezwie, albo odpisują na #!$%@?.
To tylko tinder.
  • Odpowiedz