Wpis z mikrobloga

Odkryłem przyczynę swoich przegrywanych meczów w LW - granie meczów na wyjeździe. Grając u siebie jest nieporównywalnie lepszy gameplay, gra reaguje o wiele, wiele szybciej niż podczas gry na wyjeździe, nie jest aż tak bardzo ociężała, jest mniejsze lodowisko. Jedyne mecze jakie na razie przegrałem to te na wyjeździe (3), w tamtym tygodniu na 8 przegranych przy bilansie 22:8 aż 7 było meczami na wyjeździe. Wcześniej nie przywiązywałem do tego jakiejś większej wagi, ale niedawno zauważyłem diametralną różnicę w gameplayu, w tej LW próbuję grać u siebie, ale nie zawsze mi to wychodzi.

Na razie bilans 10:3, 19:4 z poprzedniego tygodnia nie powtórzę, ale przynajmniej dostałem PP z wysokim overallem na przepałkę za 10 winów.
#fut
Pobierz Wojtini1996 - Odkryłem przyczynę swoich przegrywanych meczów w LW - granie meczów na ...
źródło: comment_1583620293iBWReLnfSI2BfRVuk2lfSU.jpg
  • 6
@Wojtini1996: z tego co kojarzę to dobre wyniki robisz, a ja max G1, a zazwyczaj zadowalam się g3/g2. Teraz wystartowałem 12-4 przez te picki i ogólnie żeby się spróbować. Picki kozak, bo ja max 84 miałem "Suso"! Mam ciśnienie, żeby wbić te 18 wygranych i też lepiej mi się gra u siebie
@korona73: Jeszcze nigdy nie wbiłem Elity, a teraz mam skład za 14kk na Xboxie xd Miałem dograć tylko do G3, ale może spróbuję do tych 18 winów. Szkoda, że nie mam jak wcisnąć tego Ramosa do składu żeby go spróbować, może przyda się do robienia swapów w przyszłym tygodniu ;) Powodzenia.