Wpis z mikrobloga

cześć Mirki, mam pytanie:
zamówiłem na ali z dostawą do paczkomatu. majfriend zle wpisał mail i numer telefonu, paczka byla w paczkomacie, ale nie moglem jej odebrac. infolinia nie pomogla, wyslali gdzies zgloszenie. paczka z paczkomatu poszla do punktu odbioru. pojechalem tam, tez nie chca wydac paczki. aliexpress odrzuca refund bo twierdzi, ze paczka jest na poczcie i mam sobie pojsc i odebrac. co robic?

#aliexpress #inpost #paczkomaty
  • 10
@Miecz12: nie mam pojecia, numer paczki przypisany do zamowienia, sa moje prawidlowe dane - mail i telefon, zadnego maila z inpostu ani sms, na infolinii twierdza ze jest podany inny numer i mail i tylko nadawca moze to zmienic. przeciez nie ja wpisywalem dane do wysylki.
@mieczyslaw1979: spróbuj załatwić oświadczenie od InPost że dane na przesyłce o podanym numerze nie są zgodne z tymi z zamówienia, chociaż maila. I podepnij to do sporu na aliexpress, jeśli się nie uda to podeślij nam na priv numer paczki i zamówienia z aliexpress, spróbujemy zadziałać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mieczyslaw1979: jak płaciłeś karta rób chargeback. Przerabiałem to już z Ali, nie chcieli mi zwrócić kasy po tym jak paczka do mnie nie dotarła bo listonosz i #!$%@? poczta polska poleciał w ciula i ja odesłali bez doręczenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
niestety placilem BLIK
@mieczyslaw1979: dlatego zawsze w internecie się płaci kartą, płatność kartą jest w ogóle najbezpieczniejszym sposobem płatności właśnie że względu na chargeback