Wpis z mikrobloga

Hej Miraski, mam taki oto problem i potrzebuję Waszej pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak odzyskać save'y w Epic Games Store? Mam w ustawieniach włączoną synchronizację w chmurze, a mimo to jak zainstalowałam grę, w którą grałam na swoim koncie na innym kompie, to sejwow nie ma () W folderze w którym powinny one być też ich ofkors nie ma, zapewne dlatego że EGS ich nie pobrał z chmury. O ile w ogóle je tam zapisał xDDDD
Jeśli ma to jakieś znaczenie, to gierka z którą mam problem to Kingdom Come Deliverance.

Proszę bardzo o pomoc, bo na tych sejwach mam już 52 godziny xD

#gry #epicgames #kingdomcomedeliverance #pomocy #komputery
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whiteglove: pewnie ta gra nie ma zaimplementowanej tej funkcji czy coś ¯\_(ツ)_/¯ poza tym to epic, może nie działać.
Pozostaje skopiować save'y z folderu zapisane gry (saved games) w profilu użytkownika (tam gdzie dokumenty, pobrane, obrazy itp).
@whiteglove: Miałem to samo. Robiłem formata całego kompa i przed tym sprawdzałem czy gra ma zapisy w chmurze. Niby wszystko git, ale po formacie nagle pusto i do teraz tego nie odzyskałem mimo że kiedyś mi wyskoczyło podczas odpalania gry czy chce pobrać dane z chmury.
Epic jak to epic, działa #!$%@?.
@rybsonk: Fajnie, że epic zabiera tylko 12%, a steam chyba 30%. Ale jakie plusy ma gracz? Żadne.
Kiedyś sprawdzałem ceny, były podobne jak na steamie. Pewnie nic się nie zmieniło od tego czasu.
Launcher epica jest dużo gorszy. W ciągu miesiąca miałem więcej problemów niż przez ileś tam lat na steamie.

Żeby epic działał i miał takie funkcje jak steam to ok, autor gierki dostanie więcej hajsu to mogę kupić na
@rybsonk: Coś ty się tak uczepił tego steama akurat? Z launcherów których używam, czyli steam, epic, blizzard i origin to najwięcej problemów mam z epiciem, potem origin, blizzard i na końcu steam.
Ze steamem to mam tylko problemy jak serwery im padają. Tak to chyba wszystko ok, albo ewentualnie są na tyle małe, że nie przeszkadzają mi.
Blizzard chyba to samo, serwery czasami lipa.
Origin oczywiście też serwery i launcher trochę