Wpis z mikrobloga

powoli mnie #!$%@? bierze na te olejarke. mam chinska podrobe nemo 2 i #!$%@? jakos nie za bardzo chce trzymac olej. stalo to kilka miesiecy i bylo gites, wzialem sie w weekend za moto, troche poczyscilem, podszykowalem na przeglad, puscilem troche oleju na lancuch i dzis patrze, wyrzygalo caly olej ¯\(ツ)_/¯ wszystkie uszczelki, oringi wydaja sie szczelne. po prostu wysralo olej rurka i tyle. nie wiem czy to zmiany cisnienia atmosferycznego powoduja takie dziwne zachowania? raczej nie powinny. dodam, ze olej mam dosc gesty bo zalane smarowidlo do pil lancuchowych ¯\(ツ)_/¯ ktos mial do czynienia z tymi badziewiami i borykal sie z fochami tego gowna? dodam, ze rzecz jasna jak napelniam, to leje po sam brzeg, aby uniknac powietrza w zbiorniczku. poza tym, jak wspomnialem, dziadostwo potrafi trzymac olej dluzszy czas i nagle lapie po prostu focha. juz zasadniczo godze sie z mysla, ze #!$%@? kase do kosza i trzeba wrocic do szpreju do lancucha xD
#motocykle
źródło: comment_1583340310IvUuFA3qG4Ucc0icQTLinz.jpg
  • 5
@#!$%@?: tak. tak mi sie wydaje. poprawiam to guano za kazdym razem jak odwala mi numery. dzis nawet wykrecilem te szybkozlaczke i #!$%@? tasmy teflonowej na sam gwint w razie jakby tam byla jakas nieszczelnosc. mam jeszcze zapasowa szybkozlaczke to przy nastepnym wyrzygu jeszcze sprobuje je zamienic ¯\_(ツ)_/¯ ale ciekaw jestem tak ogolnie czy ludzie raczej z powodzeniem uzywaja podrobek tej olejarki czy tez sie z tym pierdziela...

poza tym, tak sobie
@Steven_Hyde: Musisz uszczelnić gwint dzyndzla wylotowego. Znaczy króciec wylotowy wkręcić na jakiś silikon. U mnie ta olejarka sama się wkręcała od wibracji podczas jazdy :)
Ale była na tyle fajna, że przekonała mnie do zakupu automatycznej. Teraz mam święty spokój. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@grzes_przez_wies: wlasnie dzis to zrobilem. #!$%@? tasmy teflonowej na gwint tej szybkozlaczki. u mnie tez sie wkrecala, ale zdjalem ten pierscien zabezpieczajacy od dolu, rozkrecilem i wymienilem glowny oring na deko grubszy i juz jej wibracje nie straszne ( ͡~ ͜ʖ ͡°) a dodam, ze mam zamontowana przy tylnym secie, wiec troche tam jednak trzesie ;) na pierwszy ogien mundrze zamontowalem do sruby od dekla statora i