Wpis z mikrobloga

@Eerika: Baldr Sky, Aokana i Summer Pockets na szczęście tylko -10% albo w ogóle. Uff. Nie muszę żałować kupna ich w tamtym miesiącu. Ale spoko, że AI ma spory deal, bo rozważałem zakup (pióra Koutarou Uchikoshiego w końcu), więc dzięki za info, bo pewnie bym przegapił.

@Gentleman_Adrian: najlepszego typu :)
  • Odpowiedz
@Lstr: Baldr Sky mam w planach bo wygląda jak ciekawa hybryda gatunków. Dzisiaj wreszcie kopiłam AI: Somnium Files i po niecałych dwóch godzinach wydaje się być na plus. Znam dobrze gry tego autora i jestem dosyć zdziwiona ilością humoru, zabawą słów i takich ukrytych gagów, a przecież jego poprzednie gry były "dead serious".
  • Odpowiedz
@Eerika: Ever17 niby miało na początku trochę lekkiego "SoLowego" klimatu, ale 999, R11, et al. to już raczej bez śmieszków się rozgrywały. Chociaż przed AI napisał Punch Line (anime; potem vn), które było względnie lekkie poza finałem. Spoko, że już po 2 godzinach jest na plus, bo inne jego vn raczej miały problem z niezanudzaniem gracza na starcie. Dokończę Aokanę i też na dniach się zabieram za AI - miło
  • Odpowiedz
@Lstr: Wiem, wiem. Jestem na bieżąco z tymi Sekai-głupotami, ale dzięki bardzo! Ostatnio skończyłam też Raging Loop i oprócz naprawdę kiepskiego true endingu to mocno polecam zainteresować się tą vnką. Nawet jeżeli kreska na samym początku nie przekona. Istna perełka, jeżeli pominiemy CAŁKOWITĄ liniowość fabuły
  • Odpowiedz
@Lstr: Niestety wydaje mi się że nie, chyba że ingerując jakoś w pliki ale w to się nie bawiłam.
Umineko to już klasyk, pomijając, że przeciętny śmiertelnik będzie to męczył przez rok to naprawdę dobra historia. Chyba kiedyś sobie przeczytam jeszcze raz.
Eerika - @Lstr: Niestety wydaje mi się że nie, chyba że ingerując jakoś w pliki ale w...
  • Odpowiedz
@Eerika: Ok, coś pokombinuję; może się uda.

Po tym jak Witch Hunt wypuścili 4. ep po angielsku złapałem taki hype, że aż zmieniłem temat pracy licencjackiej. Mniejsza z tym, że Chiru podważyło wszystko co tam napisałem.

W zależności od sposobu liczenia, Umineko w wersji angielskiej ma 3300-4200 stron (@400WPP), więc... aż mam ochotę przeczytać raz jeszcze. Zwłaszcza, że niedawno pomyślnie zakończył się projekt sportowania całości wersji PS3 do wersji na
Lstr - @Eerika: Ok, coś pokombinuję; może się uda.

Po tym jak Witch Hunt wypuścili...

źródło: comment_15835307737sIQk6FrOPyVjQ17jqVEqj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz