Wpis z mikrobloga

Kowalkiewicz teraz będzie miała zeza i pewnie problemy z wzrokiem, wszystko dzięki trenerowi i lekarzowi
mówi, że nic nie widzi, ale walczyć ma dalej, a to że ona będzie walczyć nawet bez oka to mnie nie dziwi, bo zawodnicy ogólnie za mądrzy nie są, ale po to powinien nad nimi czuwać trener czy lekarz, patrz Wilder, gość walczy za kilkadziesiąt milionów i trener rzuca ręcznik jak dostaje za duże baty
Kowalkiewicz dostaje baty i widać, że nie ma żadnych szans, bo jest o wiele słabsza, ale ma dalej walczyć, żeby pokazać "serce do walki" XDDDD
i to wszystko pewnie za 30k $
#ufc #ksw #mma
#kowalkiewicz
  • 12
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie przecież w wywiadzie mówiła że widziała ale podwójnie czy tam potrójnie. Zresztą takie akcje to pewnie w co 10 walce są. Miesięczne przygotowania, adrenalina i co ma zrezygnować? Wiadomka że nie.
Nie ma o czym mówić.
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: To, że pokazuje co u niej po tej walce cały czas to tylko szacun dla niej, ma jaja, nie jest obsrana jak Lord, który uciekł z mediów społecznościowych jak ostatnia #!$%@?.

Operacja ma wszystko naprawić, więc spokojnie, a że KK jest spoko, to co chwilę wrzuca takie rzeczy. Przynajmniej dzięki temu można zobaczyć więcej poza oktagonem, jak wygląda "recovery" zawodnika po tak ciężkiej kontuzji. Mega plus dla nie za
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: Ale czego ty się spodziewasz od zawodników? Wiedzą czym grozi zawodowe MMA, wchodzą i podejmują ryzyko mimo rozsądku.

Poza tym posłuchaj sobie MMA Śląskim Okiem z Tomaszem Jeruszką, on tłumaczy, że wcale walka nie musiała potoczyć się jak sie potoczyła, gdyby nie kontuzja.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: "gdyby nie kontuzja" Kowalkiewicz walczyła jak zawsze i dostała baty, przeciwniczka była praktycznie wszędzie lepsza
od Kowalkiewicz niczego nie wymagam, pretensje mam do lekarza i trenera, bo gdy zawodnik nie widzi to walka powinna być przerwana, szczególnie, że patrząc na 1 rundę to była róż
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie nie pamiętam dokładnie, ale w pierwszym momencie powiedziała, że nie widzi, a następnie, że widzi podwójnie lub potrójnie. Zresztą jak pisałem wcześniej; to nie nie jest żadna nadzwyczajna sytuacja, a biorąc pod uwagę fakt, że walczyła tak naprawdę o przyszłość w federacji to kompletnie nie ma się czemu dziwić. Poziom poszedł w górę, a Karolina już swój prime time ma za sobą. Staram się nie wchodzić w jakieś daleko idące
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: Od KK nie ma już czego wymagać, swoje zrobiła i zostawiła mocny odcisk nie tylko w historii polskiego MMA ale także żeńskiego MMA na świecie, zdrowia tylko życzyć.

Do trenera, lekarza i sędziego = tam mam pretensje, ale ogólnie ta wiele czynników się na to nałożyło, że szkoda szukać winnych. Najważniejsze, że nie jest tak źle jak to wyglądało na początku.
  • Odpowiedz