Wpis z mikrobloga

@shakerrti1: czuje sie zajebiscie, bo to juz moje kolejne
konto, pierwsze poszlo za ponad dwa tysie, a Ty jak sie czujesz ze swoim #!$%@?? Mocno boli czy po prostu jesteś #!$%@? i dlatego nie wykazujesz oznak używania mozgu?
  • Odpowiedz
Co ma do rzeczy tutaj czyjaś narodowość bo nie bardzo rozumiem ? Nie zaglądaj jak wiesniak komus do kieszeni, kazdy robi z pieniedzmi co chce i wie co sie z tym może wiązać (EA). Nie jestem jakims pro-graczem, ale jak mi nie idzie to staram sie wyciagnac wnioski i poprawiać błedy a nie żalić sie jak pi zda i jechac po innych bez powodu ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@b333 nie mniejsza o to. Balans to jedna z ważniejszych elementów gier online. Wytłumaczy mi ktoś w końcu jakim cudem dostaje gościa co ma hazarda I innych znanych dziś piłkarzy i wywija nimi w polu karnym jak jakiś azjata? Bo dalej nie rozumiem. Nawet mogę być najgorszym graczem w fife ale nie powinienem dostawać takich przeciwników, przecież to jest #!$%@? karygodne
  • Odpowiedz
@shakerrti1: Sznur na szyje i dla dobra ludzkości wiesz co masz zrobić, a tak serio to ogarnąć się, bo Twoja frustracja jest po prostu przykra i zalość mnie ogarnia jak patrze na Twoje wysrywy, Polaku xD
  • Odpowiedz