Wpis z mikrobloga

  • 0
@dulux23 jak możliwe żeby taki gościu grał w 9 dywizji? Ja przecież każdy mecz kwalifikacyjny przegrałem, czemu miałbym grac z gościem który dobra druzona wcale nieźle gra.
  • Odpowiedz
Podobnie mam w PES2020, ponoć tak jest specjalnie zrobione, żeby Ci słabsi zawodnicy nie przestawali grać. Wtedy Ronaldo nie trafia z 5 metrów do bramki, obrona sie rozjeżdża a podania są niedokładne. Czasem jak to ja mam z wiatrem potrafię ograć typa z dwa razy większym ratingiem. Nie gram od 5 dni bo już nerwy mi puszczały xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Danielsky___ To jest #!$%@? jakiś żart. Ludzie którzy płacą za taki ochłap powinni się wstydzić, w to nie da się grać. Czy muszę kupić grę w dniu premiery, żeby coś ugrać? Jeśli tak to .... Nawet nie płaczcie na ea bo na frajerach zawsze robi się kasę, zawsze już będziecie waleni bez wazeliny, taki wasz los brudne Polaki z tagu.
@dulux23
@M888
  • Odpowiedz
  • 0
@krahonators tak. Gram już z 4h w fut i ani jednego mecza nie wygrałem, pomimo że jestem w 9 dywizji. Myślałem, że gra dopasuje przeciwnika do moich umiejętności i do mojego team'u a tu #!$%@?. Dają mi jakiegoś gościa co 5 moich obrońców kiwa w polu karnym i jeszcze bramkarza drużyną z samymi znajomymi nazwiskami, czy to normalne? Ja nie jestem mistrzem w Fifę, gram raczej średnio, trudno ocenić ale typy
  • Odpowiedz
  • 0
@Danielsky___ grałem duuuzo w fife, w różne części. Teraz pierwszy raz samemu na swoim koncie on-line (Wcześniej grałem online u kolegi trochę sporo bodajże Fifę 13 i tam normalne były składy, nie każdy był legenda i jakieś #!$%@? kolorki fioletowe i mieliśmy szansę żeby wygrać)
  • Odpowiedz
@shakerrti1 mnie kiedyś tez. Ale widze ze ten tryb jest pay to win. Płacisz albo bardzo duża ilość i czasu albo kasa. Szczególnie w tym okresie nie warto w to juz wchodzic.
  • Odpowiedz