Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#iqos
Witam Mirki, chcę kupić nowe urządzenie w jak najlepszej cenie plus gratisy. Ze względu na cenę raczej model 2.4.
Ktoś pomoże co powinienem zrobić? Zakup przez internet czy muszę koniecznie udać się do salonu sprzedaży?
  • 15
  • Odpowiedz
@lendzinek: Czy dostaniesz od kogoś kod zniżkowy z polecenia (120 zł) czy pójdziesz do salonu i da Ci go sprzedawca - na to samo wyjdzie. Wydaje mi się, że przedstawiciele też mogą sprzedawać ze swoim kodem polecającym.
Kupujesz albo idąc do salonu albo u przedstawiciela - z nim możesz się umówić gdzie Ci pasuje, u Ciebie w domu czy gdzieś na mieście, ale u nich płatność tylko kartą.
Ja mam
  • Odpowiedz
@lendzinek: Możesz bez problemu od przedstawiciela z dowozem do Ciebie, ale tak jak pisałam - mi w salonie (a byłam już po zakupie urządzenia, dokupowałam jakieś patyczki czy coś) wytłumaczyli dokładnie jak czyścić, co można, czego nie można, które elementy oprócz środka również należy czyścić albo jak korzystać gdy się trafiają twarde heetsy, no a przedstawiciel o tych kwestiach to tak trochę po łebkach, na szybko
  • Odpowiedz
@lendzinek: tak, chociaż ja bym chyba wzięła sobie tego model wyżej od 2.4, między tymi modelami jest teraz chyba 50 zł różnicy, tak?
Jestem zadowolona, nie palę mniej, ale lepiej się czuję niż jakbym paliła fajki. Z czasem nawet dobre dymki udaje się puszczać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja pale mentole, moim zdaniem głównie dla palaczy mentoli wypuścili tego iqosa (fajki mentolowe znikają, a heetsy mają
  • Odpowiedz
@lendzinek:u przedstawiciela możesz też testować 2.4 za darmo przez tydzień (przynajmniej kiedyś tak było), z resztą w salonie tak samo, ale nie zawsze mają te testowe urządzenia na stanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norkanerka: Niestety ale nie mam czasu na kilka wizyt w galerii :( a chcę kupić bo małe dziecko mam w domu i nie chcę się już męczyć z balkonem, itd. Jedna wizyta i zakup heh.
  • Odpowiedz