Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@warex: na pewno nie taki bubel co wymyśliłeś z aliexpres. Nie wszystko tam się opłaca. To najzwyklejszy konwerter twin, w dodatku firmy krzak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@warex: inverto to markowy sprzęt. Tylko drogi. Szczerze to ja mam polsko chińskiego opticuma unicable i nie narzekam. Tylko komentarze są takie że jak się dużo tunerów podłączy to nie za bardzo działa. Coś jeszcze wypatrzyłem ciekawego?
  • Odpowiedz
@Ramone: obecnie mam jeden na astre+drugi na hotbird +diseqc 2x1 chciałem wywalić te dwa i zamontować takie coś jak podałem wyżej.Kabla z dachu ciągnąc drugiego nie mam możliwości do drugiego tv.A jak pisze mogę podpiąć kilka tv na jednym kablu tylko rozgałęźnik muszę podpiąć i odpowiednie dekodery muszę mieć.
  • Odpowiedz
@Ramone: Muszę zmienić te dwa co mam mają jakieś 15 lat po wierzchu są jak nowe nie wiem jak środek.Jak przerzucam stację,kratki się robią na ekranie tv za jakieś 30 sekund znika to i obraz kryształ.Testowałem na dwóch dekoderach tak samo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@warex: no tak, tylko astrę tracisz. Mi trochę tego brakuje. Ale coś za coś. Jak do czterech tunerów chcesz podłączyć to unicable 1 wystarczy, jak więcej to unicable 2 ale to nie każdy tuner obsługuję.
  • Odpowiedz
@Ramone: Do 2 może do 3 tunerów będę podłączał max nie mam możliwości ciągnąć dodatkowo dwóch kabli z dachu muszę wybrać takie właśnie rozwiązanie unicable. Astrę stracę najwyżej;/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@warex: no widzisz. Ja miałem na 4 satelity połączone. Teraz mam unicable i bym wrócił ale co ja mogę zrobić ze starym jak to jest nie do sprzedania xD W każdym razie nie ma wyboru specjalnego. Jak przy kasie jesteś to się kupuje inverto, jak chcesz oszczędzać na siłę to Opticum unicable. Są jeszcze na allegro MacLean ale produkty tej firmy mają opinie tandety. Tylko inna sprawa to antena i kable.
  • Odpowiedz