Wpis z mikrobloga

Tak sie teraz zastanawiam dlaczego Cena wody do picia np 1,5l no name'owej marki kosztuje 1zl a kroply beskidu czy zywca ponad 2 zlote czym to sie niby różni woda to woda nie? To nie pepsi gdzie wazny jest smak woda smakuje tak samo.
#pytanie #niewiemjaktootagowac
  • 13
  • Odpowiedz
@Kostan32: Wyprodukowanie Pepsi kosztuje pewnie z 50 gr za litr, Biedro-Coli 40 gr. Woda może być z wodociągu (źródlana) lub z jakiej studni - to różnica w cenie jest, poza tym grubość butelki, jakość nalepki i reklama.
  • Odpowiedz
@Harmonia:

odezwał się ten co swoją gównopensje wydaje na drogą wodę żeby pokazać jaki to z niego bogacz


Rzeczywiście, kupuję coś droższego nie dlatego że mi bardziej smakuje/podoba się itp. tylko po to aby zaimponować innym a szczególnie randomom z internetu xDDDDDD Rozbawiłeś mnie xDDDDD
  • Odpowiedz
@Harmonia: Dla Ciebie to jest to samo, dla innych nie, i tyle. Jednym bardziej smakuje X, innym Y a kolejni nie widzą pomiędzy tym różnicy, nie wiem po co się oburzać. Btw, jeśli chodzi o napoje energetyzujące lubię tylko RedBulla, inne są dla mnie po prostu za słodkie, też źle?
  • Odpowiedz
@Harmonia: Badam się regularnie itp. wątpię aby było to z tym powiązane. Nie wmówisz mi że RedBull, Monster, Tiger itp. mają dokładnie taki sam smak. Są jakieś tam niuanse i one mogą wpływać na całość doświadczenia.
  • Odpowiedz