Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Jestem totalnie zielony w tym temacie, dlatego muszę się Was zapytać - ekspertów. Żeby nie było, robiłem research i opinie są sprzeczne. Co myślicie o marce Skagen? Wiele osób pisze, że to 'fashion brand' i to jest chiński szajs - nie warte żadnych pieniędzy. Inni piszą, że Skagen jest OK (Not great, not terrible ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Bardzo mi się podoba ich stylistyka.
Na forach i stronach piszą, że jeśli chodzi o jakość rewelacji nie ma, ale w swojej cenie są OK. Są 'stawiane wyżej', niż zegarki DW i MVMT, które mają podobną stylistykę.
Ten zegarek poniżej kosztuje 430 zł.
#zegarki
Pobierz DodatnieUjemny - Mireczki,
Jestem totalnie zielony w tym temacie, dlatego muszę się ...
źródło: comment_158297465640LSfm8sRe5uhNkspcmbod.jpg
  • 7
@DodatnieUjemny: ale on nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie. On się tylko czepial głupot nic nie wnoszących do tematu. To jest gość, który czepia się pisowni, samemu mając pokrętnie napisany nickname.

Jeśli chodzi o te zegarki to jest to samo co MVMT inne. Chińczycy po ich złożeniu wrzucają je tylko do wiaderka ze słowem SKAGEN. Nie warto. W tych pieniądzach poszukaj ładnego minimalistycznego (bo pewnie o taki chodzi) Citizen
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DodatnieUjemny: mam jednego Skagena kupionego około 2 lata temu, ale za śmieszne pieniądze i w na prawdę bardzo dobrej promocji. Spodobał mi się, kupiłem, przymierzyłem i został do dziś. Stylistycznie jest fajny, ale to bardzo delikatny zegarek. Na pewno jest milion lepszych w tej cenie, ale czasami coś się podoba i po prostu chcesz to mieć. W styczniu Skagen miał wyprzedaż i sprzedawali na swojej stronie internetowej bardzo dużo zegarków w