Wpis z mikrobloga

Passa fatalnych trafow trwa. W październiku trafiłem CR7, od tego czasu brak walkoutow, nie licząc jednego, niewymiennego Rakitica przez appkę.

Robię praktycznie wszystkie sbc o paczki, część o zawodników, czasami (niestety) kupuje paki za coinsy. Do tego dr, sb, czasem lw. No spokojnie 20-25 pak tygodniowo.

Dziś przy fajnych shapeshifterach myślę : w końcu się odwróci. Paka za 125k. Trafy w komentarzu.
#fut
  • 17
@martymcfly80s no to sobie wyobraź, że ja mam tak samo, ale bez Cr7. Od początku Fify najlepszy mój traf to Dembele, którego wtedy sprzedałem za 70k. Poza tym 2x Ter Stegen (ok. 50k). Więc chyba nie płacz za mocno, skoro wpadł Ci Ronaldo.
@1koziolek aż tak mocno nie płaczę ale dziwi mnie ten odwrót, zawsze uważałem, że to jest totalnie losowe, nie wiem.

W każdej z fif te trafy były, może nie najlepsze, ale kilka walkoutow się trafiło.

Różnica jest taka, ze w 20-ce otwieram spokojnie z 5x więcej paczek ¯_(ツ)_/¯

@Greensy 0zl. Z zasady, nie kupuję fp.
@martymcfly80s: "Passa fatalnych trafow trwa. W październiku trafiłem CR7"

Tu przestałem czytać, bez urazy ale zejdź na ziemie bo większość osób z tego tagu nie może się pochwalić nawet w połowe wartym takim trafem.
Mój najlepszy w tej edycji to Pogba warty 200k a nie 1.5 kk i nie pisze takich wysrywow xD a gram LW i DR co tydzień i robię większość sbc
@martymcfly80s: tylko bez czułości bo koronawirus panuje xD taka prawda, pisanie wysrywu pt. już 3 miesiące nie trafiłem karty wartej ponad milion jest krzywdzące dla wieeeeelu osób (nawet na tym tagu) które regularnie nie trafiają nic
@martymcfly80s: xD chłopie w pierwszy miesiąc dostajesz jedna z najlepszych kart w grze, w przeliczeniu na realne pieniądze ok. 500zl (po cenie supercoinsow, na allegro jeszcze więcej) czyli więcej niż cena gry i dalej piszesz takie pierdoły? Masz wyżej, takim trafem może się pochwalić nie więcej niż 5-10proc graczy. 2/10 bo odpisałem i na przyszłość nie zaśmiecaj już tagu takimi wysrywami bo się czytać nie da. Eot z mojej strony