Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
No nie wytrzymam jak można być takim debilem jak neuropa XDDDDd
Przecież wiadomo, że Bosak nie ma nic wspólnego z socjalizmem, przecież jest w konfederacji która jest WOLNOŚCIOWA!
A proponowane przez rozwiązania takie jak 13 emerytura i 500+ to nie socjalizm tylko polityka socjalna i solidaryzm. Ponadto proponuje WOLNOŚĆ od lgbt, ateizmu i UE
Na żydowskiej hamerykańskiej wikipedi jest napisane, że jest ordoliberałem czyli skoro nawet oni tak piszą to tak jest.
NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja
  • 32
@Frank_Forsyth: to dobrze, ja też. A teraz odpowiedz na proste pytanie. Jak nie jesteś w stanie odpowiedzieć na nie, to nie pisz nigdy więcej takich kłamstw sugerujących, że Bosak popiera 500+ (bo popiera 1000+) czy 13 emeryturę (bo popiera emeryturę bez podatku). Pisz takie posty o kimś kto popiera 500+ i 13 emeryturę, w przeciwny wypadku robisz prostytutkę z logiki.
@Frank_Forsyth: no tak, dlatego właśnie zagłosujesz na kandydata Lewicy lub PSL, czyli partii które... również zagłosowały za 13 emeryturą żeby zły pis na nich brzydko nie mówił, bo są wrażliwymi chłopcami ;_;
Mam więc nadzieję, że już nigdy nie powiesz złego słowa na #tvpis, skoro napisałeś taki komentarz :)

Szkoda tylko że stosujesz podwójne standardy i szkalujesz Bosaka za to że zrobił to samo, co ludzie ze wszystkich innych partii,
to o tym mówię


@Frank_Forsyth: to o tym NIE mówię*

bo tak jak już napisałem: Szkoda tylko że stosujesz podwójne standardy i szkalujesz Bosaka za to że zrobił to samo, co ludzie ze wszystkich innych partii, których już magicznym sposobem nie szkalujesz. Ale hipokryzja.