Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków posiadających suszarkę bębnową. Przymierzam się do kupna, ale przeglądając ubrania zauważyłam, że większość ma na metce oznaczenie zakazu suszenia w suszarkach bębnowych (koszule 100% bawełna, ubrania z dużą domieszką wiskozy albo elastanu, swetry między innymi). Czy przejmujecie się tym i faktycznie nie suszycie takich rzeczy? Czy też macie to gdzieś, suszycie i jest git? Będę wdzięczna za info.

#suszarka #agd #lazienka #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
Czy też macie to gdzieś, suszycie i jest git


@portugalka: Mam to gdzieś, suszę i jest git ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Suszyłem już różnego rodzaju kurtki (delikatne letnie, grube zimowe), płaszcze, koce, poduszki, a nawet ochraniacz na materac - nigdy nie było żadnych problemów, nic mi się od jednego suszenia nie zniszczyło. Trzeba tylko odpowiednio dobrać program, żeby nie przesuszyć niektórych najdelikatniejszych rzeczy, bo wtedy się
  • Odpowiedz
Czy przejmujecie się tym i faktycznie nie suszycie takich rzeczy? Czy też macie to gdzieś, suszycie i jest git?


@portugalka: nawet nie wiedziałem o takich zakazach, suszę wszystko i nie przejmuję się niczym.
  • Odpowiedz
@portugalka: mam suszarkę electroluxa, wszystko w niej suszę i nic się nie niszczy :D przynajmniej ja tego nie zauważyłem. Oczywiście kobieta jakieś tam delikatniejsze tkaniny typu jedwab to suszy oddzielnie, ale kosztuje moje jk najbardziej do niej pakuję.
  • Odpowiedz