Wpis z mikrobloga

Oglądałem wczoraj po raz pierwszy w życiu Chłopaki nie płaczą i dla mnie ten film jest tak nijaki że aż brak mi słów, zero akcji, ani raz się nie zaśmiałem ale za to parę złapał mnie lekki krindż. Jak na rzekomo kultowy film to wydaje mi się trochę słabo ale może to kwestia tego że jest kierowany do młodszego odbiorcy albo może nie byłem w chumorze, sam nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#film #polskiekino #przegryw
  • 10
@Flutter_M_Shydale: To jest film, którzy dzisiejsi 30-40 latkowie oglądali w wieku lat 20 kilku. Skoro go oglądasz po raz pierwszy to zakładam że masz wlaśnie dziś 20-kilka. Dlatego cię nie śmieszy.

Rok 2000 to nie byly jeszcze czasy "internetów" które każdy żart przerobiły na dziesięć tysięcy sposobów.
@JacksBrokenHeart: a nie widzialam akurat, z takich ambitniejszych tez chyba troche jest, wystarczy na ranking na filmwebie spojrzeć, czas surferow nie widzialam, lubie jeszcze seksmisje, sarę, dzień świra, poszukiwany poszukiwana itp.
Edit: i jeszcze młode wilki za klimat i piosenke Lipnickiej pocałuj noc ;) choć niby film slaby