Wpis z mikrobloga

@cheily_: Aż taki desperat nie jestem, zwłaszcza że w bannerach nie ma ekskluzywnych postaci i w każdym można dostać te same, jedynie niektóre mają zwiększony drop rate, to wychodzę z założenia ze prędzej czy później i tak wszystkie wpadną ¯\_(ツ)_/¯ No chyba że wleci banner z Exusiai to wtedy można trochę zaszaleć, ale że na start był to nikłe szanse ()
  • Odpowiedz
@cheily_: Szczerze to po prostu na propacki zostawiam, bo zaczynają kosztować chore ilości, ten z 60lvla wymaga już 38 originium ( _) Nie wykluczam że jak będą jakieś skiny które wpadną w oko, to je również kupie.
  • Odpowiedz
@Hajak Są tylko do 70 więc dużo ci nie brakuje. Potem skiny po ~18 ale eventy zawsze dają dokładnie na jeden skin. Tak czy siak trochę waulty ci zostanie, chyba że zaczniesz kupować wszystkie.
  • Odpowiedz
@cheily_: A to nawet nie wiedziałem, myślałem że lecą w nieskończoność te packi. I w sumie muszę przyznać że gra w takim razie jest dość hojna, chyba będę bardziej szalał w takim razie
  • Odpowiedz
@cheily_: Hojna z tą walutą premium, bo jeszcze się nie spotkałem z grą gacha gdzie z jednego eventu było można "zarobić" na skina, a że z tych pulli zazwyczaj crap leci to inna sprawa ()
  • Odpowiedz
@Hajak Niby racja, w innych często nawet na pół pulla z jednego stage'a nie zarobisz a tu sporo ponad pół. Z drugiej strony niby fajny system gwarancji ale nie fajny, jeśli widzę banner na konkretną postać to ją chcę właśnie z gwarancji w najgorszym przypadku dostać, a nie 5 innych postaci. Z innej strony - często spotykam się z tym, że skiny są kupowalne tylko bezpośrednio za kasę albo za jakąś inną
  • Odpowiedz