Wpis z mikrobloga

Taka nimformacja wizowie i fani, akat zrobiłem sobie maraton meliniarzy, ło ba Ben, tego typu, żeby stwierdzić czy Melin po prostu zaczął mi się nudzić i oglądam tylko z sentymentu, czy akat w rzeczywistości dawniejszy Bonzo był popłostu ciekawszy. Niestety, okazalo się, że Mati stał się po prostu nudnym żebrakiem. Dawniej, nawet w tych spokojniejszych momentach, bez dysow, nie dysow, kiedy akat nie walczył z hejterzami, hejteeaami (sorry, akat mi mróz podchodzi do gardła, tego) hejkerami i skupiał się na swoim mitomanstwie - mimo, że również powtarzał te same nimformacje to jego gnioty były ciekawsze, więcej serca w nie wkładał, kiedy ktoś mu coś zarzucał to starał się na to odpowiedzieć (w swój zakłamany sposób oczywiście), a teraz ma wszystko gdzieś i tylko żebrze, powtarzając ciągle to dokładnie to samo. Nie wiem czy się ze mną zgadzacie wizowie i fani, nie wiem czy się wam to spodoba, ale to, akat mało ważne, tego, czymajcie się imego dnia, Ellooooo.
#bonzo
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atakpadaczki: Ja tu jestem, oglądam pzh i stare gnioty, opisuję dialekt zgierski tylko ze względu na stare czasy. Jakbym teraz miał zacząć się interesować, to dysonans poznawczy od goma ciu ciu i pewnie nigdy bym się nie wkręcił.
  • Odpowiedz
@MopsClops: na mnie robi wrażenie jak melin jest czasem faktycznie #!$%@? (no. Kiedy ostatnio faflunił do azbeta o to że ma przez niego naloty MOPS) nie kończąc nawet zdania nagle zaczyna zebrać o pozdrawiania. Jakieś ważne dla siebie rzeczy mówi i nagle cały czas możecie zamawiać pozdro tylko pamiętacie wysyłam na podstawie skryna.
  • Odpowiedz
@atakpadaczki: taka jest prawda, jak każdy się zastanowi tak na poważnie to też tak pomyśli. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Ja wolę oglądać state gnioty i ten live na filmiki z humorkiem bo tutaj to tylko zamawiajcie pozdro i lajkujcie. #!$%@? mam na takiego jutubeta
  • Odpowiedz
@drapieszny_jak_lef: no a jak by inaczej. oznaką normalnego mężczyzny jest tylko i wyłącznie pisanie poważnych wypowiedzi w temacie konona który jest mitomanem, mendą i śwnią, oraz majora o ktorym chyba nie trzeba nic wiecej mówić, oraz reszcie sławków itp. jak będziesz pisał poważnie o nich, na serio analizował non stop ich zachowania to bedziesz nomany. jeszcze musisz wyzywać wszystkich wkoło i sie z nimi kłucić przez neta. jak kręcisz bekę
  • Odpowiedz
@atakpadaczki: @Czopelka: @drapieszny_jak_lef: @zdjecie_z_wenszem: @MopsClops: @lukwyk: @OdtegoZaczac: @alfons-metody:
Witam witam. Akat wróciłem bo robiłem u kumpla partycję a tu poważna dysputa. Co się właśnie dzieje z Tajge? Jeden powie, że jest z kamienia. Drugi powie ten. A jak jest rzeczywistości? Awaśnie.
No i jeszcze moderacja 10N usuwa wpisy i niewiadomo soijak. O kant du*y wytrzeć taką
  • Odpowiedz