Wpis z mikrobloga

  • 0
@BajerOp czytałem że trzeba to płacić jeżeli się używa telewizora. A co jeżeli czysto teoretycznie, opłacam cyfrowy Polsat, ale go nie używam? Jest ktoś mi to w stanie udowodnić?
  • Odpowiedz
@Apollowho nawet jak masz w samochodzie radio zaprogramowane jeeynie na chili zet, albo RMF max, to trzeba zapłacić abonament za radio.
Pisałem kiedyś do #vectra aby zrobili pakiet bez TVP, ale mnie olali. Napisali tylko, że mogę zrezygnować z usług DVBC.
  • Odpowiedz
  • 0
@kibiklops czyli po prostu nikt mi nie udowodni że mam telewizor tak? Jeżeli go nie zgłoszę (pytanie czysto teoretyczne, bo oczywiście nie mam telewizora) to nikt mi nic nie zrobi?
  • Odpowiedz
@Apollowho widzisz ustawodawca próbował jakiś czas temu aby operatorzy przekazali do poczy polskiej dane swoich klientów. Na szczęście jakaś ustawa UE to zablokowała. Swoją drogą pamiętam jak w 2000 miałem cyfrowy Polsat to na TVP 1 i TVP 2 była plansza, że nie mogą dogadać się z telewizją Polską.
  • Odpowiedz
@Apollowho na pewno najlepszym rozwiązaniem jest nie rejestrować odbiornika. Teoretycznie listonosz może wyłuskać, że masz TV, więc najlepiej nie wpuszczać to do domu. Nie mają prawa wejść.
  • Odpowiedz
  • 1
@AntyMoron mhm rozumiem, oczywiście nie mam telewizora bo go nie potrzebuje :-) dzięki za wytłumaczenie, pytałem czysto teoretycznie. Jak by ktoś to czytał to w ogóle nie wiem co to jest telewizor i radio. Pozdrawiam
  • Odpowiedz