Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? włączyłem to na chwilę xDDDDDDDDDD

NAROBIŁ #!$%@? PIĄTKĘ DZIECI I PŁACZE DO DUDY ŻE GO STAĆ ŻEBY CÓRKA STUDIOWAŁA!!!!!! XDDDD

#!$%@? GŁUPI STARUCHU SŁUCHAJ: PIENIĄDZE KTÓRE DOSTAJESZ POCHODZĄ OD PRACUJĄCYCH POLAKÓW!
TRZEBA BYŁO NIE CHLAĆ PIWSKA I GORZOŁY TO BY CIĘ BYŁO STAĆ!
#tvpis
  • 38
  • Odpowiedz
Dlatego właśnie przegrywacie wszystkie wybory. Przez pogardę dla ludzi.
Zrozumcie onuce że nigdy już nie będzie tak jak kiedyś.
  • Odpowiedz
@mars10: tylko to nie są osamotnione reakcje i niekoniecznie podstawieni ludzie.
Ostatnio widziałem wpis byłego policjanta/członka służb, że POPSL nic mu nie dawało na szóstkę dzieci, a żona niepracująca. Wyzwał przy okazji od dzbanów (xD) Kosiniaka.
Podobną opinię (tez o szóstce dzieci) słyszałem z drugiej ręki (od matki) wypowiedzianą przez byłą już pracowniczkę pomocy społecznej.
  • Odpowiedz
spokojnie, jeszcze się okaże, że to jakiś podstawiony lokalny pisowiec ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@waciak: Oczywiście, że tak. Takie rzeczy nie dzieją się przypadkowo. To musi ładnie wyglądać, więc trzeba to wyreżyserować.
  • Odpowiedz
TRZEBA BYŁO NIE CHLAĆ PIWSKA I GORZOŁY TO BY CIĘ BYŁO STAĆ!


@mars10: ... albo i nie. na szczęście nie ma obowiązku płodzenia dzieci, ale niektórzy o tym nie wiedzą.

w ogóle to dziwne, że żeby móc się #!$%@?ć skuterem na drzewie trzeba mieć pozwolenie od państwa, na łowienie ryb trzeba mieć kartę, a na płodzenie nowych żyć nic nie trzeba i jeszcze gotówkę dostaniesz.
  • Odpowiedz