Wpis z mikrobloga

Mam do was ważne pytanie, jak na trybie kariery wybadywać technologie tak żeby się nie zablokować? Może brzmi to idiotycznie ale za każdym razem jak gram w tryb kariery to tak wynajduje technologie, że nie mam już skąd zdobywać nowych punktów nauki bo nie dolecę do nowych miejsc, które pozwolą mi zrobić tam badania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam tylko podstawkę, ale jeśli to pomoże to nie ma problemu z kupnem Breaking Grounds, bo wiem, że dodaje jakieś nowe sposoby badań
Mam nadzieję, że napisałem to tak, że da się zrozumieć
#kerbalspaceprogram #kerbale
NieznanyWykopek - Mam do was ważne pytanie, jak na trybie kariery wybadywać technolog...

źródło: comment_1582217738Hl5Os1p4k8qWPqKrAs5uXx.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@NieznanyWykopek: może nie zbierasz tak dużo nauki jak ci się wydaje? Pamiętaj, że nawet jeżdżąc łazikiem wokół bazy można dostać dużo Science - każdy budynek to tak jakby "biom", możesz robić raport załogi (z wnętrza kabiny), raport z zewnątrz, pobrać próbkę ziemi, odpalać proste narzędzia typu termometr przy każdym z budynków, zrobić EVA raport podczas skoku, co skutkuje zupełnie nowym raportem "podczas lotu". Dużo tego jest, więc praktycznie nie da się
  • Odpowiedz
Polecam pozwiedzać trochę Kerbin lotami suborbitalnymi, może zainstaluj modzik na wykrywanie badań, bardzo intuicyjny, science alert realerted. Staraj się zawsze iść jak najbardziej w badania jako pierwsze, ważne jest też żebyś zdobył panele słoneczne żeby móc lecieć na muna i minmusa. Odkrycie paneli dużo zmienia, możesz wtedy nawet wysłać obiekty w przestrzeń międzyplanetarną i tam zgarniać jeszcze więcej badań.
  • Odpowiedz