Wpis z mikrobloga

Gdzie we #wroclaw przymierzę i kupię kij do bilarda? Sezam, Fuga, może jakiś sklep? Jestem super-amatorem, ale te kije z klubów są dla mnie po prostu za krótkie i niewygodnie się uderza.
A ziomków z #bilard chciałbym podpytać czy w jakąś markę celować albo czego absolutnie nie brać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym kij 2-częściowy, bo to jednak jest wygodniejsze do noszenia.
  • 6
  • Odpowiedz
@plnk: Pewnie bedziesz wolal nowy kij ze sklepu, ale jesli nie to mam alternatywe.

Pare lat temu, jak jeszcze grywalem to kupilem kij razem z pokrowcem w jednym z wroclawskich klubow (kij skrecany), jak jestes zainteresowany to daj znac. Wejde do szafy i znajde, dam znac jaki model i porobie zdjecia. Kij jest w bardzo dobrym stanie, gralem nim niecaly miesiac, przestalem grac ze wzgledu na przeprowadzke do Wroclawia.

Pokrowiec bardzo
  • Odpowiedz
@roball: czy jest dłuższy od tych standardowych? Mam co prawda raptem 186cm, ale trzymam je za dupę i mam wrażenie, że brakuje mi tych 2-3cm.
  • Odpowiedz
@plnk: Nie pamietam, chyba nie jest. Moge zmierzyc, tylko sie rusze do szafy. Ja mam 181cm wzrostu i gralo mi sie nim doskonale (w przeciwienstwie do tego gowna, ktore jest przy stolach). Za 10-15 minut wrzuce foty i info.
  • Odpowiedz
@plnk: Przy tym wzroście raczej nie powinieneś mieć problemów z kijami standardowej długości (148cm, jednoczęściowe barowce mogą być o jakiś cal krótsze).

Jeżeli chodzi o nowe kije, w okolicach 200-400 złotych różnią się głównie wyglądem i rodzajem oplotu lub jego brakiem. Players, McDermott, Fury itd. - wszystko to powinno być dobrym wyborem.
  • Odpowiedz