Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Luxik: @Katorz: to ciekawe, bo jak czytałem o tym przypadku, to na początku mieli poważne moralne rozterki, czy zjadać martwych współtowarzyszy, ale po ponad 2 miesiącach jedzenia ludzkiego mięsa mają już, jak widać, wylane, "takie tam, z kręgosłupem".
@cytoblast: bardziej mnie dziwi, że uratowali ich, a ci zamiast zasuwać do szpitala, prysznic, zmienić ciuchy, spotkać się z rodziną, cokolwiek, to se robią słit focie na tle swojego więzienia o.O

Ale też kiedyś czytałem o tej tragedii.
@cytoblast: Też mnie zdziwiły te uśmiechy i to, że siedzą sobie wyluzowani przy ludzkim kręgosłupie, niemniej by przeżyć, człowiek dokona wielu rzeczy. No ale dziwi ten "luz".

@Luxik: Niekoniecznie musi być tak jak mówisz: tę fotę mogli sobie trzasnąć, gdy jeszcze nikt do nich nie dotarł (a nuż aparat przetrwał próbę).
@aes_sedai: Nope, to nie jest moja wyobraźnia - wystarczy, że wklepiesz w googlach "1972 Andes flight disaster spine" i wyskoczy sporo wyników. W dodatku tu masz drugie foto już bez kręgosłupa - kapnęli się i usunęli go z kadru.

EDIT: Nie mogę dać Ci twardego dowodu, ze to ludzki kręgosłup, jednak wszystko na to wskazuje, skoro by przeżyć musieli zjeść swoich współtowarzyszy.
@aes_sedai: Ale to są dwa różne zdjęcia (koleś w czapce wpierw patrzy obiektyw, potem "w krocze"). Słyszałem o tym filmie ale nie oglądałem - polecasz? Ok, chwytam - wszak każdy ma prawo do tego by nie ufać wszystkiemu bezgranicznie.