Wpis z mikrobloga

@szczupak_ziemny: Hej mirku, jesteś zadowolony z tego TV ? Chciałem kupić Samsunga Q70R ale niestety nie jest już dostępny. Te nowsze samsungu są gorsze ponoć, więc uwagę skierowałem na właśnie Sonego xf9005. Jesteś zadowolony ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AlNeri: tak jestem zadowolony. Popełniłem błąd ponieważ naczytałem się opinii, że android tv bardzo muli więc pierwsze co zrobiłem po skonfigurowaniu telewizora to odinstalowałem wszystko co się da i powyłączałem zbędne według mnie procesy. I potem wyszły takie kwiatki, że czegoś nie wykrywało albo cost się nie włączało.

Wszystko spełnia moje oczekiwania. Minusem jest czasami tzw clouding (objawia się taką lekką białą poświatą przy napisach w trakcie oglądania filmu) i trochę
@szczupak_ziemny: Dzięki za odpowiedź. Ja właśnie też czytam te opinie i się zastanawiam czy nie będzie mulić ten Android. Ja tam oglądam tylko sport ale moja różowa jakiegoś netflixa, player.pl czy inne. Czyli mogę śmiało kupić i na następne 6 lat da radę ? :-) Te opinie, że brak akutalizacji i słaby procesor mnie trochę zraziły do niego ale nie ma po prostu alternatywy w sensownych pieniądzach (3400 zł).