Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś linka do nagrania "gestu Lichockiej" w normalnej prędkości?
Wczoraj na Twitterze sama wrzuciła takie nagranie na swoją obronę, na którym ewidentnie było widać że nie był to naturalny ruch.
Dziś z ciekawości zajrzałem na tvp.info czy w ogóle poruszyli ten temat i jest tylko że... nagranie jest ewidentnie przyspieszone, tak aby wydawało się, że ten palec wystawiony był dosłownie przez ułamek sekundy ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://www.tvp.info/46641813/opozycja-oskarza-lichocka-ze-pokazala-fucka-poslanka-mowi-o-studium-manipulacji
Widać to po nienaturalnie szybkich ruchach głową jakie wykonują inni posłowie obecni na sali. Nagranie które wrzuciła na swoją obronę Lichocka jest już niedostępne ale na pierwszy rzut oka nie było ani przyspieszone ani zwolnione.
Jeśli TVP faktycznie zmanipulowała nagranie to moim zdaniem jest to jeszcze grubsza afera niż sam gest

#bekazpisu #tvpis #afera #polska #polityka #neuropa #sejm
  • 5
@yeron:
To że pokazała nie ulega wątpliwości. Pytanie czy TVP celowo manipuluje materiałem video, żeby wyglądało na to że ten gest trwał krócej niż w rzeczywistości.
Wg mnie na pierwszy rzut oka widać że coś jest z tym video nie tak (za szybkie nienaturalne ruchy głowy innych posłów obecnych na sali )
ALe chciałbym zobaczyć oryginał nagrania, żeby móc bezpośrednio porównać.
@tomski84: widac ewidetnie po. Twarzy ze byla #!$%@? i zalezalo jej zeby 2 strona zobaczyla tego faka.

To nie ulega zadnej watpliwosci. Potem rura zmiekla jak obrazeni poszli do prezesa
Potem rura zmiekla


@kodyak:
Nic nie zmiękło. Widziałem już na tvp info pasek że "Partia hejtu atakuje posłankę PiS" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bareja by tego nie wymyślił.
A sama zainteresowana wyraża ubolewania że.. cyt. "dała assumpt do takiego ataku na Prawo i Sprawiedliwość"
https://www.youtube.com/watch?v=zl82ofH7yDw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0H4sUfWftzLI5JGDAjcW09zrpIBxhfCXZiDUZ3k1W87z8I6KJdYpaH0X0

Tyle jesli chodzi o "mięknięcie rury". I niech wypchają się wszyscy którzy mówią że opozycja i TVN robią to samo tylko że