Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki. Potrzebuję zawodnika zaczynającego jako CM, który w meczu grałby na LCAM w formacji 4231. Skład pić rel, z tym, że za Rio wleci Kehrer, a za Sissoko Aouar (grałem tak ostatnio i wygląda to zwinniej i solidniej). Ciężko tu znaleźć kogoś lepszego. Myślałem też nad sprzedażą Mbappe, kupnem jego SIFa i Gullita mid, ale tym Mbappe TOTY gra mi się bardzo dobrze, a Gullit będzie kolejnym elementem układanki.

Myślę głównie o Ronaldinho mid, do Cruyffa baby mi trochę brakuje, nie mogę się zdecydować. Budżet to troszkę ponad 2kk, nadplatforma Xbox One.
#fut
Wojtini1996 - Dobra Mirki. Potrzebuję zawodnika zaczynającego jako CM, który w meczu ...

źródło: comment_1581628927m9jLHwuPuT6veaGB8CbbEq.jpg

Pobierz

Kogo do składu?

  • Ronaldinho mid 66.7% (6)
  • Ktoś inny (komentarz) 33.3% (3)

Oddanych głosów: 9

  • 15
Mam ten sam problem, wybór pomiędzy topowym napastnikiem (toty żółw, r9 94 i eusebio 89), a midem Gullita. Z tego co czytałem, to nie ma jakiejś mega zauważalnej różnicy pomiędzy Mbappe 91, wersjami w górę, a wersją TOTY. Ja bym na Twoim miejscu szedł w Gullita i 91-92 Mbappe
@kristix144: Super gra mi się tym Mbappe TOTY na ST, grałem tam NIFem i nawet Son go tam zjadał. Zwykły nadaje się tylko na bok, ma słabe wykończenie, a ten TOTY miażdży wszystkich, gra mi się nim lepiej (sprawia więcej funu) niż w tamtej fifie Ronaldo Prime czy Eusebio Prime.
@Wojtini1996: Nie No, zwykłym mi się tez grało bardzo słabo, ale już o TOTGS słyszałem same pozytywne opinie. Mimo wszystko wydaje mi się, że SIF albo TIF + Gullit da Ci więcej niż sam TOTY. Co do Firmino to potwierdzam, niesamowita karta, ale u mnie ustąpił miejsce TOTY De Jongowi
@Wojtini1996: Co do Kehrera to go sprzedałem po jakiś 30 meczach w rivals. Wiecznie spóźniony, przepychany, na papierze fajny ale w grze to nawet złoty militao go zjada ( albo mi się taki felerny egzemplarz trafił ). Miałem dać mu szanse w wylewowej ale dziś mnie tak #!$%@? ze go sprzedałem. A szkoda bo miałem duże nadzieje na militao na sterydach
@kurasso: Cień i śmiga na 8 zgrania, mógłbym go zrobić na 10, ale już nie chce zmieniać pozycji Mbappe i jednemu z pomocników, bo jeszcze nie wiem którego Francuza będę miał na CDM - Aouara czy Sissoko Futmas - a taka zmiana pozycji co chwilę jest bez sensu.