Wpis z mikrobloga

- Masz rację. Przejęzyczenie może być bardzo niebezpieczne. Też ostatnio miałem taką sytuację. Jechałem z kierowcą. Do pracy. No, bardzo przyjemnie było: w radiu wywiad ze mną, przed nami tramwaj nauki jazdy wykolejony za mostem Zwierzynieckim. W pewnym momencie podszedłem do instruktorki i zapytałem, czy wszystko z nimi w porządku. Ale, że byłem bardzo zamyślony, zamiast powiedzieć: "Czy wszystko w porządku?", powiedziałem: "Co za kretyn jedzie po torowisku w takim stanie?!".
- No i?
- No i nie jestem prezesem MPK
#mpkwroclaw #wroclaw
  • 39
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piekuo: na trasie na Kozanów jest przelotka ukryta w trawie, jak pierwszy raz tam jechałem to instruktor mówi "no pokaż ile wyciągniesz do następnego przystanku", jak się pokapowałem, że ta przekotka będzie za parę metrów, to zdążyłem przed nią zwolnić do 45 km/h
@Denali: z drugiej strony szkoda mi paru stówek za wizyte u kierownika który stwierdzi że jechałem z prędkością X kmh bo oglądnął obraz z monitoringu, przeliczył odległość między słupami, wyliczył prędkość za pomocą kalkulatora w telefonie i mu wyszło że tramwaj jedzie za szybko po zwrotnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@obci potwierdzi że tak sie bawimy w Krakowie.
Podoba mi sie też sprawdzanie prędkości ze sterownika przystankowego
@Denali: @Budwajzer: @piekuo: zapomniałeś jeszcze o mapach google xD a co do gps, kiedyś pokazywał zamiast opóźnienia aktualnego to czas do odjazdu z następnej końcówki xD a teraz tylko myśli, że jest jakieś 100m przed wagonem xD