Wpis z mikrobloga

Świadkiem jakich historii jestem w pracy to można się za głowe złapać. Typ zdradza żonę, w tym z prostytkukami, wysyła jej zdjęcia jak jakaś mu ciągnie i screeny z komunikatorów, a ona z płaczem że go kocha i chce ratować małżeństwo. Potwierdza się ogółem, że chad może więcej, a zwykłe chłopaki są warte mniej niż zero.

#logikarozowychpaskow #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: pytanie klucz: czy jego żona ma kasę czy jest gołodupcem, bo to raczej do tego się skłania w tym wypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Taka zależność - Facet rucha wszystko, jak ma kasę. Laska rucha wszystko, co ma kase ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: Miłość. Czasami jest ślepa. Może laska ma jakieś problemy ze sobą i za bardzo się od niego uzależniła, że nawet krzywdzenie jej nie odrzuca. A typ jak rucha i zdjęcia wysyła to widzę, że głowa chora mocno.
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: No ja poznałem laseczkę, która była bardzo urodziwa i mogłaby mieć wielu (z charakteru tez bardzo w porządku) a jednak po zerwaniu nadal opowiadała o swoim byłym, który ruchał panny na boku, mówił jej o tym a ona mu 'wybaczała'. Po tym dowiadywała się, że gość abarot ładuje na boku inne, kłótnia, foch i znów 'wybaczenie'. Co zrobiła? Kopnęła w dupę i zapomniała o tym podczłowieku? Otóż nie, on
  • Odpowiedz