Wpis z mikrobloga

Jakieś forum gdzie hobbistycznie ale porządnie analizują przypadki BSOD?
Dzieciakowi w rodzinie wywala podczas granią w jakąś gierkę- losowo i tylko wtedy. Oprócz tego pracuje w miare normalnie.
Temperatury chyba są ok, zebrałem nawet jakieś logi programem BluescreenViewer czy coś takiego ale nic mi to nie mówi.
Na forum gry widziałem podobne pytania ale zazwyczaj ludzie są zbywani, że to problem z ich sprzętem/systemem.
Win7, komp dosyć leciwy.

#komputery #windows #windows7 #bsod #bluescreenofdeath #bluescreen #pytaniedoeksperta
  • 11
@To_ja_moze_pozamiatam Pclab. Choć i tu możemy coś pokombinować. Wstępnie dysk obstawiam skoro tylko podczas grania - ciągły odczyt plus praca z plikiem wymiany. Dalej - karta graficzna - mogą padać kości pamięci albo występować tzw. zimne luty.
Podaj specyfikację to będziemy coś myśleć.
@login4znaki: Wszystkie oficialne, zalecane poprawki do Win7 były instalowane. Co masz na myśli przez aktualizację całości?
To jest dość stara karta graficzna (zakładam, że o jej sterownikach mówisz) i pamiętam, że sam instalowałem najnowsze- wątpie, żeby wyszło coś nowego do starej karty. No i ogólnie ona działa (chyba) wiele lat na tych sterownikach. Wg. windowsa też sterownik jest aktualny ale sprawdzę tym Drive Boosterem....
Tak jak pisałem wyżej- jak dostanę info,