Wpis z mikrobloga

Ludziska co oni dziś #!$%@?
W piątek wypuścili sbc. Zarabiałem na około 50 kartach po 1200 coinsow bo wymagani byli do sbc. (byli najtansi na rynku). Zarabiałem także na informach 84 po 1k na karcie. Wczoraj zeszło około 30kart. Dzis dostałem ostrzeżenie od Ea ze przelewam monety i 600k poszło w dupe. Pisałem dziś do nich ale zanim te uje coś zrobią to zobaczę ich tak samo jak mojego neste którego zwracają już 6 tydzień. Lepiej uważajcie na czym handlujecie bo za wszystko ostrzeżenia i bany i pamiętajcie że jedyna słuszna metoda są jakże zajebiste FP.

#fut
  • 15
  • Odpowiedz
@sasiad-dziki: Skoro pisałeś do nich, to nie masz się czego obawiać. Kasy nie oddadzą, ale może w ramach wieloletniej współpracy dadzą Ci 2 niewymienne paczki za 7,5k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro już czyszczą konta za takie kokosy jak 1k na karcie, to aż strach wystawiać jakichś srebrnych za 10k, jeśli ich w momencie wystawiania nie ma na rynku xD
  • Odpowiedz
@waletudo: przecież nie możesz zarabiac.. to oni muszą na tobie zarabiac.. potrzeba ci wzmocnień to kup paczuszki w sklepie za fp.
@sasiad-dziki: w 20 masa przypadków co zerowali konta za snajpieniu dużej ilości kart. I nie spotkałem się z nikim by oddali te coinsy.
  • Odpowiedz
@waletudo: @mrberto: według mnie oni też dodają karty na rynek transferowy. Jak były przypadki za 2 lub3 minuty i jakiegoś neymara było już 10 kart. Tak oni pozbywają się dużej ilości monet i dzięki temu jest więcej ludzi co kupują fp
  • Odpowiedz
@sasiad-dziki: niestety ale algorytmy są tak skonstruowane, ze masowe wykonywanie akcji jest bardzo zle widziane. Ma to być zabezpieczenie przed botami, ale uderza tak naprawdę przede wszystkim w takich handlarzy, którzy masowo biduja, żeby sprzedać z zyskiem, a boty i tak sobie radza
  • Odpowiedz