Wpis z mikrobloga

@Blahblahaa: nie rozumiem poco wrzuciłeś tu zdjęcie z manifestacji KOD, widocznie zabolało cię to, że ktoś porównał dzisiejszą manifestację do tych pożytecznych idiotów za komuny (skojarzenia nasuwają się same). Więc w jakimś stopniu musisz popierać obecną władzę, ok. Jednak twój wrzucenie zdjęć z manifestacji KOD-u, którzy protestowali przeciw nie respektowaniu orzeczeń TK (wtedy TK był komunistyczną instytucją, teraz to już jest słuszna instytucja po w pełni sterowana przez władzę).

Więc
  • Odpowiedz
@Blahblahaa: to nie mój rocznik. Ja jestem dosyć mocno oczytany, możemy się pospierać na różne tematy jeżeli chcesz.

Jeżeli tak bardzo chcecie reformy to czemu nie oddać wyborów sędziów ludziom, no ale wtedy Kaczyński i Ziobro nie mogli by ich kontrolować więc odpada.
  • Odpowiedz
@danob99: ludzie, którzy za komuny byli w PZPR i innych tym podobnych tworach, czyli m.in. chodzili z hasłami które wkleiłeś aktualnie zrobili rebranding i biegają po mieście z transparentami KOD-u, co już wielokrotnie było udowadnianie.
  • Odpowiedz
@imateapot: po pierwsze nic tu nie wklejałem, po drugie no właśnie nie było to udowodnione, po trzecie wielu co było w PZPR i tym podobnych tworach czyli m.in. chodzili z hasłami które są wyżej aktualnie zrobili rebranding i biegają po mieście z transparentami popierającymi działania obecnego rządu które są identyczne z działaniami władz PRL.
  • Odpowiedz
ludzie, którzy za komuny byli w PZPR i innych tym podobnych tworach, czyli m.in. chodzili z hasłami które wkleiłeś aktualnie zrobili rebranding


@imateapot: To prawda - Kryże i Piotrowicz to najlepsze przykłady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WaveCreator: dwa nazwiska które się ciągle powtarzają, w sytuacji, gdy 1/3 listy KO do europarlamentu to byli tajni współpracownicy lub członkowie PZPR. Dwie osoby vs ponad trzydzieści.

Iks, #!$%@? de

P.S. no i pamiętaj o funkcjonariuszu stołecznego ratusza pani półkownik SB Gawor.
  • Odpowiedz