Wpis z mikrobloga

@wine18: @nosacz_ninja: Oka dodala sie do gpaya a ios sie aktualizuje jeszcze, a powiedzcie mi co z pinem? bo do fizycznej ktora jeszcze do mnie nie doszla moge se w apce wyswietlic, a co jak mnie poprosi przy platnosci w sklepie zblizeniowej o pin do karty wirtualnej? Czy jednak nie bedzie prosic nigdy?
@forest23: nie, probowalem wlasnie tego do fizycznej uzyc i nie przeszlo, ale od razu mi w telefonie wyskoczylo powiadomienie z revoluta "ups platnosc nie powiadla sie, pamietaj ze zawsze mozesz podejrzec pin" i tam kliknalem i mi go pokazalo, wpisalem na terminalu i przeszlo
@forest23: wiem, dlatego wlasnie tez pytalem tutaj skad go wziac, na reddicie typek tak samo jak ja opisal
"Virtual cards has PIN too but to show it is a little bit tricky.

I have to enter a PIN after a Virtual Card purchuase (via Google Pay) and I'm shocked beacuse I dont know it and I couldn't see it in the app. I tried the PIN of the physical card but
@forest23: Właśnie nie, bo pierwszy raz tą wirtualną kartą to płaciłem przez apple pay za kawę 9zł i przeszło bez pinu, dopiero później te zakupy w biedronce i tam próbowałem przez gpay, pewnie limit na zbliżeniowe jest do 50zł bez pinu.
@forest23: Chociaz w sumie to byla pierwsza transakcja przez gpay ta karta, wiec moze jak mowisz dlatego pin chcialo, a apple pay to jakos inaczej ma z bankami rozwiazane i dlatego przeszlo bez pinu pierwsza transakcja