Wpis z mikrobloga

@wilhelm99:
Chyba masz wyłączone prywatne wiadomości (musisz zmienić w ustawieniach) - chyba że to jest traktowane jako PW? Słabo znam wykop bo mało się udzielam ;)

Ale powiem tak; poznałem kiedyś dziewczynę która mieszkała u mnie na stancji
Bardzo długo nic poważnego między nami nie było ale wiem że ona chciała się ze mną spotykać na poważnie.
Jakoś jednak ja nie mogłem się zdecydować

Rok temu przeprowadziliśmy się niezależnie do tego samego miasta i oczywiście znów zaczęliśmy się spotykać i w końcu coś po prostu zaiskrzyło no i teraz jesteśmy razem a ja byłem głupi że tak długo zajęło mi zdecydowanie się na związek z nią (w sumie to im dłużej jesteśmy razem tym coraz bardziej mi się podoba pod każdym względem :))

No i dodam jeszcze że na prawdę są dziewczyny którym wzrost nie będzie przeszkadzać - w sumie to miałem w życiu całkiem niezłe powodzenie tylko że sam mam zawyżone wymagania i jestem mało uczuciowy i nigdy nie potrafiłem poczuć czegoś to tych dziewczyn.

Ja miałem jeszcze taki problem ze bardzo młodo wyglądałem w stosunku do mojego wieku (i nadal tak jest, maks dałbys 20 xd).

Ogólnie jednak zgadzam się że noskiem jest w #!$%@? trudniej na rynku matrymonialnym.

Obiektywnie uważam że jestem bardzo dobra partia xD nie tylko ze względu na hajsy bo tych po mnie nie widać (jestem raczej skromny i bardzo oszczędny :)) ale też ze względu na charakter i bardzo dużą zaradność życiową (znam się dobrze na kompach, sieciach, tv, interesują mnie wszystkie nowinki , lubię finanse, dużo mam wiedzy ogólnej z wielu dziedzin, a jak robiłem remont to wiele zrobiłem sam ucząc się od zera - położyć panele, wyciąć blaty pod zlew, zrobic całka kuchnie etc.)

Jednak to wszystko jednak mało znaczy w obliczu kobiet które mają problem ze wzrostem.
Ewolucji nie oszukasz.

Miej #!$%@? w te wszystkie związki. Kariera jest ważniejsza.
Zdaje sobie jednak sprawę że mi łatwo mówić bo nie jestem zbyt uczuciowy i nie mam parcia na seks i czuję się dobrze we własnym towarzystwie a do tego mam dużo rodziny z którymi mam świetny kontakt i często się spotykać w różnych miastach Polski.
Do tego prawdziwego przyjaciela
Za to bardzo mało obecnie znajomych. Ciężko o relacje koleżeńskiego w późniejszych etapach życia.

Miej #!$%@? i cisnij życie zawodowe i przydałoby się rozwijać ciekaw hobby.
Polecam zrobić patent strzelecki (jako kolekcjoner) - 3,5tys złotych i w 6msc masz pozwolenie na broń
Możesz wtedy zabrać znajomych czy rodzeństwu i rodziców
Bardzo fajne hobby .

Pozdrawiam!
  • 3
@Damiaann: Cóż, rozumiem i doceniam, że ci się udało, domniemam, że zajmujesz się jakimś programowaniem?
A co do dziewczyn, to mogę powiedzieć, że ja na razie trafiam tylko na takie którym ten wzrost robi różnice niestety :/
Moim hobby jest jazda na rowerze, w zeszłe wakacje zacząłem, dziś już 2 raz się wybrałem w tym roku i przymierzam się do pokonania 100km, na razie rekord to 60 parę ;)
@wilhelm99: nie programowanie a menadżer+rentierstwo :)

Nie przejmuj się tak. Jasne że większość patrzy na wzrost, a na dodatek średnia wzrostu mocno urosła i teraz 165cm to na prawdę mało.
" Dziś przeciętny Polak ma 180 cm wzrostu. To o prawie 8 cm więcej niż 40 lat temu. Natomiast 130 lat temu średni wzrost Polaka wynosił 165 cm.
Z kolei przeciętny wzrost Polki w pierwszej dekadzie XXI wieku to 165 –