Wpis z mikrobloga

Rząd Tuska:
- Inwestycje w Pendolino, miliardy w infrastrukturę kolejową
- Budowa mostów i setek kilometrów autostrad
- Przejście suchą stopą przez kryzys finansowy
- Polska ważnym członkiem EU, wyznaczającym kierunki polityki EU w stosunku do swoich wschodnich sąsiadów, Polscy politycy członkami wielu ważnych komisji.

Nadchodzi dobra zmiana:
- Inwestycje 2MLD w TVP na którym możemy obejrzeć polityków PiS i dziennikarzy wSieci liżących się po fiutkach
- Film o Zenku Martyniuku
- Regularne łamanie prawa przez rząd i prezydenta
- Polski w EU nikt nie chce nawet w komisji ds. drapania się po pięcie, Beatka nawet jak jest jedynym kandydatem to przegrywa.

#bekazpisu #bekazprawakow #takaprawda #neuropa #4konserwy #polityka
  • 68
  • Odpowiedz
@Kozajsza: ale wy jesteście #!$%@? że chwalicie rządy PO. Nie wiem co się stało na wykopie i jeśli to nie płatny trolling to już nie wiem co tu się #!$%@?. Przecież to była porażka straszna. Poważnie nie wiem co wam odwala.
  • Odpowiedz
@agent-cooper:
„@Kozajsza: ale wy jesteście #!$%@? że chwalicie rządy PO. Nie wiem co się stało na wykopie i jeśli to nie płatny trolling to już nie wiem co tu się #!$%@?. Przecież to była porażka straszna. Poważnie nie wiem co wam odwala.”

Może jakieś konkrety? „Porażka bo tak powiedziałem i koniec”. Ja na przyklad jak pytam znajomych, ktorzy prowadzą dzielności, to za PO zylo im sie lepiej, wracam na wies
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji:

Zmienił się punkt odniesienia. Okazało się, ze można gorzej


Kazdy kto pamieta ich poprzednie rządy mogl sie tego spodziewac. Nawet na wykopie gdy PiS wygral panowala radosc, ze niemieckie PO odsunieto od wladzy.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: hehe. Tak tak. Jebią mnie ośmiorniczki i to że jeden z drugim powiedział że Polska to kamieni kupa. Serio. Obchodzą mnie miliardy które przez swoje niedopatrzenie i powolne działanie uciekały za granicę z vatu. Obchodzą mnie sprawy takie NS2 gdzie wszyscy się cieszyli że uznawano nas i chwalono a takie inwestycje jak NS2 przechodziloby bez problemu.
Chwalicie że w czasie kryzysu polska wyszła suchą stopą? #!$%@? ja #!$%@?. Powiedzcie
  • Odpowiedz
@kezioezio: prowadzę własny mały biznes. Nigdy ludzie nie mieli tyle pieniędzy jak mają teraz więc nie wiem skąd twoje wnioski. Nie wiem czy to przez piecet plus czy nie ale fakty i statystyki mówią to co ja.
Ja #!$%@? ale z was Janusze. Twoje zdanie jest pewniejsze niż statystyki? Kim ty jesteś? Prowadzisz jakieś badania czy zapytałeś jednego fana PO?
Nie, nie byłem nigdy za socjalem. Takie praktyki zawsze więcej
  • Odpowiedz
@Kozajsza: 'Przejście suchą stopą przez kryzys finansowy' - to nie zalezalo od rządu akurat
- Polska ważnym członkiem EU, wyznaczającym kierunki polityki EU w stosunku do swoich wschodnich sąsiadów, Polscy politycy członkami wielu ważnych komisji. - polska wiernym sługą angeli chciałeś napisać
  • Odpowiedz
@agent-cooper: ale czemu mamy się decydować na jakaś datę? Demokracja to nie jest tylko plebiscyt popularności polityków raz na 4 lata. To jest wiele innych elementów ustroju jak np. trójpodział władzy.

Można się spierać kiedy poszczególne elementy zanikają.

Natomiast w mojej ocenia już teraz z cała pewnością można powiedzieć, ze w Polsce ustroju demokratycznego nie ma, bo do jego istnienia potrzebne jest niezależne sądownictwo, a ono jest niezależne wtedy kiedy
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: czyli w Niemczech też nie ma demokracji bo tam też politycy ich wybierają. I tu Cię mam w szach macie :)
(Nawet jeśli napiszesz że tam w 2/3 to wiedz że nadal to są politycy)
Dobra powiem to za Ciebie. Koniec demokracji w Polsce i Niemczech. Dziękujemy można się rozejść
  • Odpowiedz