Wpis z mikrobloga

W ostatnim czasie mocno schudłem. Więc wymiana garderoby itd. W zeszłym roku była jakaś promocja w sklepie Witchena na paski do spodni. Pomyślałem, że te 70zł za pasek w zamian za lepszą jakość to nie tak dużo.

Jeden pasek po miesiącu zaczał się otwierać. Tzn. klamra ma konstrukcję taką, że jest nakładana na pasek i zaciskania poprzez wbicie się w skórę ząbkami. Z jednej strony fajnie bo można wymieniać ale...ona się otwiera co chwila, sama z siebie. Pomęczyłem się tak ze 2 miesiące i w końcu już miałem dosyć bo nigdy nie było wiadomo kiedy się otworzy a nawet odcinanie paska aby ząbki wbijały się w nową powierzchnię nic nie dało...

Pasek numer dwa noszę od tygodnia. On już ma inną konstrukcję i klamra jest niezdejmowalna. Tzn. bez narzędzi lub siły się nie zdejmie. No i fajnie...byłem przed chwilą w toalecie. Zadowolony wstaję i zapinam pasek...górna częśc klamry spadła. Tzn. element sprzączki na którym spoczywa szpilka po zapięciu paska odpadł sobie. Co się okazuje... boczne elementy sprzączki na końcach mają wypustki na które nakłada się ostatni element "domykający". Rzecz w tym, że te wypustki są tak małe, że wystarczy pasek mocniej złapać lub chwycić pod niewłaściwym kątem i dupa...spada i się otwiera.

O kaszkiecie, który dorzuciłem do zamawianych pasków nawet nie wspomne bo po tygodniu wewnętrzne szwy i kleje puściły.

Dlatego moi drodzy...Witchen to mierna jakość poniżej wszelkich standardów. Nie dajcie się nabrać na ładne logo...szajs jak mało co.

#zalesie #witchen
  • 18
  • Odpowiedz
@spidero: tak, tylko moje się za duże zrobiły i musiałem wymienić. Inna rzecz, że w anglii kupiłem portfel za 5 funtów i miałem go na 10 lat. W Polsce podobne portfele po 200zł i góra 2-3 lata wytrzymują.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krabowski: walizki też są mizernej jakości. Jedyny plus jest taki, że dają dwa lata gwarancji, a po tym czasie można u nich naprawiać.
Mówię o walizkach, ale może galanterii też to dotyczy. To chociaż pieniądze byś może odzyskał.
  • Odpowiedz
  • 1
@Krabowski portfele polecam z puccini, używam już kupę czasu i nic się nie niszczy. Jakościowo jestem mega zadowolony. Inne produkty tez maja ale nie wiem jak z trwałością.
  • Odpowiedz