Wpis z mikrobloga

@slash83: czyli jak dochodzi jakiś nowy/zmieniony kanał to rozumiem że w tej mojej liście w panelu(moje usługi) on z automatu jest zmieniony i jest aktualny i trzeba samemu śledzić czy coś doszło i kopiować ten np. jeden zmieniony/dodany link i dodać do swojej listy?
czyli jak dochodzi jakiś nowy/zmieniony kanał to rozumiem że w tej mojej liście w panelu(moje usługi) on z automatu jest zmieniony i jest aktualny i trzeba samemu śledzić czy coś doszło i kopiować ten np. jeden zmieniony/dodany link i dodać do swojej listy?


@agentTM: A to zalezy jak masz aplikację ustawioną, jeśli wklejasz linka to aplikacja przy starcie pobiera zawsze najnowszą wersję listy. Jeśli listę dodajesz ręcznie to uaktualnienie możesz sobie
@agentTM: To fakt, dlatego sam korzystam z offline a jak się nowe kanały pojawiają pobieram nową listę, dodaję kanał i zmieniam wszystkie tokeny (zmieniają sie przy pobieraniu nowej listy).
@slash83: Ale jak... token rozumiem że masz na myśli key/mac który jest przecież przypisany na stałe do wykupionego urządzenia i pobieranie lity razy się chce nie zmienia tego klucza dostępu, a zmieni się jak wykupimy następne urządzenie, chyba że coś mylę.
@agentTM: Nie, token to identyfikator, który masz w linku do strumienia każdego z kanałów. Jak pobierasz listę to stary staje się nieaktywny. Tym sposobem niemożliwe było oglądanie jednej listy na dwóch komputerach gdzie podawało sie do niej linka.
Przykład - odpalasz Telewizor A z tokenem aabbcc, włączasz drugi telewizor B, ten pobiera nową listę z tokenem bbccdd i automatycznie odłącza token na TV A (bo ten staje się niekatualny)