Wpis z mikrobloga

  • 73
Siemanko tramwajowe świry ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dodam wreście tag do obserwowania/czarnolistowania bo ktoś płakał o to xD #krakowskimotorniczy

Dziś WIELKI POWRÓT linii 72
Najlepsza, najukochańsza, najspokojniejsza linia jaka może być (ale na tygodniu już nie ale to niżej) :D
Powraca lecz w zmienionej formie:
Czerwone Maki - Rzemieślnicza :D
Trasa krótka, bo tylko 15min ale omija wszystko :D dosłownie wszystko ( ͡ ͜ʖ ͡)

Obsługują ją wagony dwukierunkowe gt8s/gt8n i zamiast pętli jest przelotka w jedni na ul Rzemieslniczej, ulica która na tygodniu w dzień powszedni jest TRAGICZNA... Korek z aut na torowisku jest taki duży że zanim podjedzie się na przystanek początkowy można już być opóźnionym nawet 20min! Dodatkowo auta jeżdżą tam podobnie jak w krajach azjatyckich xD czyli nikt nie patrzy na układ pasów, byleby do przodu xD Fajnie nie? XD

Dziś tylko 9 kółek 9h pracy z czego połowa to przerwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

obci - Siemanko tramwajowe świry (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Dodam wreście tag do obserwowania/czar...

źródło: comment_rLFvCKPyAyjssVTrk8SpLs6ovHf8JSay.jpg

Pobierz
  • 37
@somskia pewnie wróci za jakieś 3tyg myślę, albo wcale :/
@ImperatorPL dziś tak :D na tyg widzę 24 i dwa razy 79 xdd będzie ciężko xd i to że ogarnąłeś że jestem ogolony to czy mam się bać? XD
@fruczak_furczy 74 Bronowice - Bronowice małe? XD na szczęście wtedy uprawnień na te złomy nie miałem, ale koleżanka jeździła i no najszczęśliwsza to nie była xD podobno tylko 16 kołek xddd
@ImperatorPL pół na pół ;p 4 dni na rano, dzień wolny, 4 dni na popo dzień wolny i tak w kółko, chyba że wypadnie wolne w weekend to dostaje cały wolny i sporadycznie randomowe dni wolne
a co z nimi nie tak? Solówka Wiednia podobno fajna


@obci: no fajna ale problem jest z liniami a nie wagonami xD na 21 przerw nie ma w ogóle, na 16tce to samo ale odrobine lepiej.
Plus jest taki że zlikwidowali 16tke w weekendy to mniej tego gówna dostaje, a pamiętam piękne lata jak sie zatrudniłem i 21 to była linia dla emerytów - jak przedłużony urlop po 20 minut przerw
@piekuo pamiętam jak kiedyś dostawałem 22 albo 10 do kopca to 16 przyjazd i odjazd xD a co do tego 21 siedziales na dupie i płacone było i jeszcze narzeka xD
siedziales na dupie i płacone było i jeszcze narzeka


@obci: gdzie narzeka, wspominam z utęsknieniem, a nie jakieś #!$%@? kochłoźnicze linie - na Piastów 5 minut a na Kopcu 6 z czego wjazd, obrót i wyjazd do 3 minuty. Na pleszowie chyba 7 minut i tak przez 4h bo potem łaskawie jedna przerwa 18minut.
Idz pan z tym.
pamiętasz czasy 24 na cichy?


@obci: z czego 4 minuty marnowało sie na stanie na zajebiście ustawionych światłach <3
Mój rekord to jak przyjechałem bez opóźnienia a wyjechałem -2 xD

KRAKÓW <3