Wpis z mikrobloga

@Mehel Dzięki, mają spoko ofertę najbardziej popularnych headsetów. @Koxsik u mnie to kwestia ewentualnego zaoszczędzenia ponad 1000zł więc wydanie 50zł to male piwo (no chyba ze jednak nie kupię wcale to sobie przynajmniej w lokalu pogram ( ͡º ͜ʖ͡º)). Jest drogo bo ciągle vr nie jest jakoś szczególnie często spotykany w domach. Jak technologia stanieje i ludzie zaczną kupować wiecej to i takie miejsca pewnie też obniżą
@RedLine: no ja tylko zobaczyłem ze 30m=30zł i wyszedłem xD. Ja tam bez testów kupilem vrke i sie ciesze,czuje sie jakbym mial 8lat i dostał ps2 xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HHHHHH 1900 za nówkę rift s albo ok 800 za psvr komplet plus może kiedys kontrolery ps. Raczej głównie chce do simracingu więc te kontrolery tak opcjonalnie.
@HHHHHH no właśnie nie jestem w stanie stwierdzić czy to kupa i jak bardzo póki nie spróbowałem innych. I tak muszę podpiąć go jeszcze pod komputer bo ps4 jest słabe i graficznie nie wydala.

Nie wiem jak to jest z tymi generacjami. Podobno nowa generacja vr dopiero nadejdzie chociaż pimax z kątem widzenia 200 stopni to musi być mega fajne doświadczenie.
@RedLine: Ja mam cv1 i starcza mi to. Gram w sumie w beat sabera i jakies inne gry z ekipą. Nie waż sie nawet kupować ps4,widok lornetki,tracking opozniony 0.5-1sek przy machaniu. Brak modowania etc. To jest kupsko nie vr. Jak juz masz brac vr a kasy nie ma to weź sobie byku cv1 do 1200 znajdziesz fajna uzywke.
@RedLine: Jestem z krakowa i mam na sprzedaż oculus rifta kupionego 2,5 roku temu (nie wiem jaka to jest wersja). Użyty z 10-15x w UE4 i jakiejś gierce, więc stan jak nowy :)
@BqqB pewnie cv1. Za ile chciałbyś go sprzedać? Jak potestuję w tym Krakowskim vrstudio i mi spasuje to się odezwę końcem tego albo początkiem przyszłego tygodnia. Jak go do tego czasu nie sprzedasz to będziemy rozmawiać.
@RedLine nie sprzedam, po przeprowadzce rok temu w ogóle o nim zapomniałem i przypomniałem sobie gdy zobaczyłem Twój wpis :) ogólnie zakupiłem go jako bajer dla moich klientów, ale nie wypalił. Myślę, że 800zł byłoby ok - okulary, 2 sensory i 2 joysticki. Pada od Xbox one, który był w zestawie szlag trafił przy Fifie