Wpis z mikrobloga

@drzuo: jakby ci to na polski teraz przetłumaczyćxd bo ja nie mam pojęciaxd jest ten model sukienki/modelu i się go wstawia do różnej muzyki jak się komu podoba
SarahC - @drzuo: jakby ci to na polski teraz przetłumaczyćxd bo ja nie mam pojęciaxd ...
  • Odpowiedz
@drzuo: Reminder: This summary English translation is for reference. Should any conflicts arise, the original Japanese Terms of Service shall take precedence over English Terms of Service.
For more details refer to the original Japanese text.

ź Terms of Service and Disclaimer
EThe overall design of this 3DCG model is based on the character Kasane Teto of TwinDrill. This model is created under Teto Character Licence and Piapro Character License.
Here are the Licenses.
  • Odpowiedz
@drzuo: nie musiałam się doszukiwać, bo widziałam tą pyerdoloną licencję w wersji jap i chińskiej na początku wiele razy (tzn przerabiasz to za każdym razem kiedy dostajesz dostęp do jakiegoś modelu i czytasz co możesz robić, a czego ci nie wolno) a sukienka jako model w tamtych czasach była popularna i szybko się ją kojarzy
niektórzy zarabiali/zarabiają na modelach 3d także jest to pewien rodzaj niszy rynkowej
  • Odpowiedz