Wpis z mikrobloga

Zapraszam dzisiaj na 19:00 na stream, na którym będę obrabiał świeże astrofotki z La Palmy.
Spotkanie będzie "nadliczbowe" i nie będzie należeć do dotychczasowej serii, której odcinki tradycyjnie mają miejsce w co drugą sobotę o 22:00 (następny stream już jutro). Dzisiaj będzie raczej bez scenariusza i chyba trochę nudniej niż zazwyczaj, bo znaczą część czasu zajmie gapienie się na paski postępu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zamian będzie można zobaczyć, jak obrabiam całkowicie nowe fotki w zasadzie od zera.
Jednocześnie przepraszam za brak obiecanego streama plenerowego z La Palmy, niestety kiepski internet (upload 256 Kbps) skutecznie pokrzyżował plany ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Link: https://twitch.tv/artuniverse

#namrabcontent / Instagram <- zapraszam do obserwowania

#astronomia #astrofotografia #astrofoto #fotografia
namrab - Zapraszam dzisiaj na 19:00 na stream, na którym będę obrabiał świeże astrofo...

źródło: comment_WGth7OyNPAQBkj415WqUQpeMIYu6hWkw.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@namrab: Miras, bo ja mam pytanie, bo mi nie daje to spokoju - tu se jeździsz, tam se jeździsz, idzie z tego robienia zdjęć wyżyć? Czy może masowo obrabowujesz lokalną społeczność gdziekolwiek pojedziesz, żeby zapewnić sobie byt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sarpens: Coś tam zarabiam na fotkach, ale traktuję tą pasję amatorsko, a nie jako sposób na trzepanie kasy. Wpada mi jakieś kilkaset złotych miesięcznie, co nie pokrywa nawet kosztów podróży i sprzętu :-)
  • Odpowiedz