Wpis z mikrobloga

@postacie: Wziąłem już zamówiłem za 1200 drugą wersję z 5-ma grami. Najwyżej sprzedam później ze stratą jak nie siądzie. Mam jeszcze xone na sprzedaż, bo w sumie chyba zmigruję na PS.
  • Odpowiedz
@Smartek: Zobacz tutki jak to z glowa ustawic, ja mam kamere dosc wysoko tak ze patrzy na mnie pod katem i tracking no problemo - stoje plecami do cama i nie gubi sie. Kalibracje tez polecam zrobic na spokojnie ;) ludzie olewaja ten etap i potem psiocza ze tracking do kitu. Mam tez questa i fakt w BS jest gorzej na PSVR ale i tak wystarczy zeby grac na expercie
  • Odpowiedz
@W1Nch3st3r: @Kulek1981: No witam ( ͡° ͜ʖ ͡°), mam już od miesiąca zestawik, jaram się jak dziecko. Wszystko super, teraz nie grałem naście dni, bo brakowało czasu, ale niedługo mam zamiar przysiąść i zacznę od AstroBota, żeby ograć go w całości. Kupiłem sobie też Beat Sabera i Job Simulatora, ten drugi przypadł różowemu do gustu najbardziej. Grałem w demo SuperHot i na pewno też
  • Odpowiedz
@Smartek: Patrzy sobie z gory w dol tak ze mam calego siebie w kadrze, moge sie schylic i cos podniesc, np w super hocie. Rece do gory to tak do polowy dlugosci moge dzwignac nad glowe.
  • Odpowiedz
@W1Nch3st3r: OK, a powiedz co z oświetleniem? Jak najmniej/średnio (sztucznego)/jak najwięcej bez padania bezpośrednio w obiektyw kamerki? Tutaj zakładam, że powinno się grać w warunkach najbardziej podobnych, w których przeprowadzano proces kalibracji? Bo zauważyłem, że jak skalibruję np. wieczorem przy sztucznym oświetleniu, to śledzenie działa gorzej nazajutrz przy świetle dziennym?
  • Odpowiedz