Wpis z mikrobloga

Wybieram się w najbliższą sobotę do Gliwic na Koncert Muzyki Filmowej, bilety kupiłem już kilka miesięcy temu, ale jako, że ten drugi bilet jest aktualnie jednak wolny (#pdk), to pomyślałem, że może jakiś #rozowypasek z wykopu będzie chętny ze mną pojechać. Tak po prostu dla towarzystwa, spontanicznie, bez doszukiwania się w tym jakiegoś drugiego dna. W sprzedawanie bawić mi się nie chce, jeżeli się nikt nie znajdzie, to wręczę go komuś kiedy będę już na miejscu, a nuż ktoś wykorzysta :) Koncert jest o godzinie 15:30, więc będę jechał z Krakowa samochodem pewnie około 13:30. Ewentualnie mogę zabrać po drodze z Katowic czy Gliwic.

Jeżeli jakiś różowy jest chętny to proszę mieć na uwadze, że mam też swoje wymagania :) a oto one:
- alternatywkom raczej podziękuję
- wiek to tak do 30,
- żebyś była w miarę normalna, tak by wyjazd przebiegł w miłej atmosferze :)

Jak coś to proszę o informacje na pw, czy pod postem, na pytania też odpowiem. Nie wiem jeszcze jak rozwiąże sytuację jeżeli przypadkiem zgłosiłoby się kilka chętnych :)

#krakow #rozowepaski
źródło: comment_W3h0Upm94CaDAUMraNBkEyy81Ych45Z8.jpg
  • 8
@nitek91: dzięki :D w takim razie szykuje się fajne popołudnie :D swoją drogą chyba muszę zmienić opinie na temat reklam na fb, bo to właśnie tam trafiłem na bilety. Nie szukałem ich wcześniej, nawet nie wiedziałem, że taki koncert się odbędzie, aż podczas przewijania fb pojawiła się reklama - jak pamiętam decyzja zajęła mi dosłownie kilka sekund, bo do utworów Hansa Zimmera to mam słabość :)