Wpis z mikrobloga

#ocenarak

@valdo wołam xD

gram sobie turnieje satelitkowe, tanie są, a można miejsce w turnieju o 150k wygrać, sobie pocwicze. A więc:

Dostałem AA, wszyscy pasują, to ja "check" żeby nie wystraszyć ostatniego gracza i go oskubać trochę. No spoko, wchodzi. Na stole karty nie podobne do niczego, jak na screenie, podbicie o blinda (300), wchodzi. Następnie checknąłem, ot, pomyślałem że się nie zczai że coś mam. No i na koniec wszedlem za 1200 żeby musiał all-inować. No i #!$%@? miał trójkę. Coś źle zrobiłem? Powinienem "raise" na start? A może powinienem na turnie allinować? A może wyjść? Pytam, bo nie wiem :>

#poker
Rabusek - #ocenarak

@valdo wołam xD

gram sobie turnieje satelitkowe, tanie są, a mo...

źródło: comment_gY2sldhwuHTvL41RYhyvT8YvPpsyGqfP.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek: elegancko sobie poczynasz ;) ja poszedłem teraz 6$ do przodu, potem 10$ do tyłu (z ewidentnej głupoty i lameriady w moim wykonaniu) i 5$ do przodu. Muszę nabijać pkt na bonus na bwin.com
  • Odpowiedz
@valdo: no i zacząłem multitablować, i się pogubiłem :P na stole gdzie miałem 7 mam 5, na drugim 2$, na trzecim 1,5, na czwartym wtopilem dolara :P Nie jest źle!
  • Odpowiedz
@Rabusek: Ty już lecisz multitable? Odrzuć to chłopie. Sam tak zaczynałem i 50$ poszło w tydzień. Lepiej 1 stół porządnie niż 4 do dupy ;)
  • Odpowiedz
@valdo: no i miałeś rację - miałem na każdym stoliku już 3$ (czyli razem 12$, a zaczynałem z 4!) i #!$%@? wszystko strzeliło, wszędzie badbeat :p
  • Odpowiedz