Wpis z mikrobloga

#ocenarak

@valdo wołam xD

gram sobie turnieje satelitkowe, tanie są, a można miejsce w turnieju o 150k wygrać, sobie pocwicze. A więc:

Dostałem AA, wszyscy pasują, to ja "check" żeby nie wystraszyć ostatniego gracza i go oskubać trochę. No spoko, wchodzi. Na stole karty nie podobne do niczego, jak na screenie, podbicie o blinda (300), wchodzi. Następnie checknąłem, ot, pomyślałem że się nie zczai że coś mam. No i na koniec wszedlem za 1200 żeby musiał all-inować. No i #!$%@? miał trójkę. Coś źle zrobiłem? Powinienem "raise" na start? A może powinienem na turnie allinować? A może wyjść? Pytam, bo nie wiem :>

#poker
Rabusek - #ocenarak

@valdo wołam xD

gram sobie turnieje satelitkowe, tanie są, a mo...

źródło: comment_gY2sldhwuHTvL41RYhyvT8YvPpsyGqfP.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haxxx: @Cineczeq: sęk w tym, że kumple zawsze się śmieli, że "zgarniam tylko blindy" jak miałem takie karty. Ba, kiedyś miałem pokera królewskiego jak graliśmy live, i też beke cisnęli że nie potrafiłem więcej wycisnąć. Może dlatego tak mi zostało :/
  • Odpowiedz
@Rabusek: Popłynąłeś po całości.

1. Na preflopie raise x3 obowiązkowy. Lepiej zwinąć blindy niż wdupcyć pół stacka jak Ty to zrobiłeś ;)

2. Gdyby gość dał check i wszedł taki flop jak tu, to automatyczne stawiasz zakład kontynuacyjny w wysokości 3/4
  • Odpowiedz
@valdo: Poker 770, 150k MEGA, w sensie to była satelita do kolejnego satelity xD

Wygląda to tak:

To co ja grałem (0,3$) daje wstep do następnego (3$), to daje wstep do następnego (30$), a to już daje możliwośc udziału w turnieju, gdzie do wygrania 150k $( 150k sunday special)
  • Odpowiedz